Testy > WMS 40 MINI
28-07-2011 (MIT 6/ 2011 )

TEST - AKG WMS 40 MINI

Materiał archiwalny. Cena oraz dystrybutor produktu mogą nie zgadzać się z aktualnymi.

PRODUCENT: AKG - www.akg.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

TESTY


AKG D5 LX

AKG D5 LX świetnie wpasowuje wokale i instrumenty w miks i nadaje im funkcję wiodącą. Podbicie 5 kHz jest natychmiast odczuwalne i warto na samym początku zwrócić uwagę, czy jest ono adekwatne do celu, jaki chcemy uzyskać.

AKG D112 MkII

AKG D112 to bez wątpienia jeden z najczęściej wykorzystywanych mikrofonów przewidzianych do instrumentów basowych. Po ten popularny model sięgają chętnie zarówno realizatorzy studyjni, jak i koncertowi, głównie do ujęć stopy perkusyjnej oraz wzmacniaczy basowych. Obecnie doczekał się on nowej i ulepszonej wersji oznaczonej symbolem Mk II.

AKG D5 C

Profesjonalny mikrofon wokalowy. Koncert, na którym testowany był niniejszy mikrofon, zdobył dobre recenzje. Przy AKG D5 C realizator może szybciej poświęcić czas na kolejne kanały w konsolecie, bez potrzeby ciągłego dostosowywania barwy głosu do aranżu utworów.

AKG DMS Tetrad Vocal Set

W niniejszym artykule opiszemy test mikrofonowego systemu bezprzewodowego DMS Tetrad Vocal Set, którego główne zastosowanie znajdziemy na scenie oraz podczas konferencji. W skład zestawu, który otrzymaliśmy, wchodzi czterokanałowy odbiornik DSR Tetrad z oprzyrządowaniem oraz mikrofon DHT Tetrad P5.

AKG K612 Pro

Testowane słuchawki zasługują na wiele słów pochwały. Wśród nich na pewno powinno znaleźć się wyróżnienie za estetyczne i solidne wykonanie z użyciem wysokiej jakości materiałów. Kolejny plus za wygodę i wysoki komfort pracy.