Testy > U-44
28-12-2016 (MIT 1/ 2017 )

TEST - ZOOM U-44

Interfejsy audio stały się narzędziem bardzo powszechnym, dostępnym w różnych konfiguracjach technicznych oraz cenach. Producenci muszą starać się coraz bardziej precyzyjnie dopasować do rosnących oczekiwań klientów, jednocześnie trzymając się objętej strategii technologicznej i jakościowej. Firma Zoom wychodzi naprzeciw klientom potrzebującym urządzenia w stu procentach mobilnego, prezentując interfejs U-44.

 

Firma Zoom od lat stawia wysoko poprzeczkę swoim projektantom. Nie chodzi tutaj tylko o jakość komponentów i samego wykonania, ale też o innowacyjność i współpracę z urządzeniami mobilnymi. Model U-44, jako ten współpracujący zarówno z iPadem, jak i z wieloma zaprojektowanymi dla niego rozszerzeniami, może być propozycją bardzo uniwersalną oraz wielozadaniową.

 

 

tekst

Jarosław Bociański

Muzyka i Technologia


PRODUCENT: ZOOM - www.zoom.co.jp

DYSTRYBUTOR: Sound Service - www.sound-service.eu

TESTY


ZOOM F1

F1 to idealne rozwiązanie nie tylko dla dziennikarzy – urządzenie sprawdzi się w trakcie nagrywania prezentacji, szkoleń i różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Jakość przetwarzania i małe rozmiary są z pewnością jednymi z jego największych atutów – urządzenie zmieści się nawet w kieszeni. Urządzenie rejestruje sygnał czysty i naturalny, a dzięki dostępności różnych mikrofonów wzrasta liczba jego zastosowań. Nie bez znaczenia dla oceny końcowej jest intuicyjna obsługa, a także jego mała waga

ZOOM L-12

Zoom L-12 to urządzenie o szerokości 445 × 282 × 71 mm, ważący zaledwie 2,53 kg. Parametry te stanowią dowód, że firma nie zapomniała o swojej mobilnej naturze, dzięki której można ich produkt wziąć jedną ręką, w niezobowiązujący sposób ustawić w miejscu, w którym będzie używany, i rozpocząć pracę.

ZOOM H1n

Zoom słynie z produkcji rejestratorów. Przez wiele lat firmie udało się stworzyć wiele znakomitych rozwiązań. Czy najnowszy rejestrator jest przełomowy i zostanie w pamięci użytkowników, a co najważniejsze – zainteresuje ich i spełni swoją rolę? Z pewnością tak.

ZOOM ARQ

Zoom ARQ to jedno z tych urządzeń, obok których trudno przejść obojętnie. Futurystyczny wygląd oraz liczba funkcji, które mogą przyprawić o zawrót głowy, sprawiają, że zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tego typu rozwiązań dostępnych na rynku.

ZOOM F8

Zoom F8 Multi-Track Field Recorder to urządzenie wielozadaniowe, reklamowane jako sprzęt dla filmowców oraz sound designerów. Naszym zdaniem można je wykorzystywać w każdych warunkach – zarówno studyjnych, jak i plenerowych.