Testy > Onyx 1220i
28-02-2012 (MIT 1/ 2012 )

TEST - Mackie Onyx 1220i

Materiał archiwalny. Cena oraz dystrybutor produktu mogą nie zgadzać się z aktualnymi.

 


PRODUCENT: Mackie - www.mackie.com

DYSTRYBUTOR: Music Info - www.musicinfo.pl

TESTY


Mackie MDB

Seria MDB od Mackie w swojej cenie oferuje bardzo wysoką funkcjonalność, pozwala przetworzyć i dostarczyć sygnał wysokiej jakości, a obudowa wydaje się być na tyle pancerna, że z powodzeniem posłuży w trudnych warunkach wiele lat.

Mackie Reach

Testowany system nagłośnieniowy – pomimo kompaktowości i niewielkich rozmiarów – ma szereg zalet i zastosowań. Może jednocześnie pełnić rolę miksera z wbudowanymi efektami, odsłuchu personalnego oraz nagłośnienia PA.

Mackie FreePlay

Firma Mackie, która bardzo duży nacisk kładzie na rozwój oferty pro audio, nie zapomniała pracować jednocześnie nad linią produktów przenośnych, rozrywkowych czy nawet półprofesjonalnych. Najnowszym dzieckiem firmy jest Mackie FreePlay, czyli przenośny, stereofoniczny zestaw nagłośnieniowy, który na pierwszy rzut oka łudząco przypomina boomboxy sprzed kilkunastu lat, chociaż skrywa w sobie wiele nowoczesnych rozwiązań i funkcji.

Mackie ProFX 16 V2

Testowany mikser, poza nowymi przedwzmacniaczami oraz procesorem efektów, został wyposażony w zintegrowany interfejs audio 2 × 2 pozwalający przetwarzać dźwięk w szesnastobitowej rozdzielczości i częstotliwości próbkowania 44,1 kHz / 48 kHz.

Mackie MR5 mk3

Dzięki uprzejmości dystrybutora do testu otrzymaliśmy najmniejszy model monitorów w ofercie Mackie, będący zarazem przedstawicielem trzeciej generacji popularnej serii, która wprowadza kilka istotnych zmian względem starszej wersji.