ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Czołowy magazyn rynku estradowego. Czasopismo skierowane przede wszystkim do specjalistów związanych z branżą muzyczno-rozrywkową: realizatorów dźwięku i oświetlenia, specjalistów technik scenicznych, organizatorów imprez plenerowych, agencji koncertowych, środowiska DJ-ów, LJ-ów i VJ-ów. Redaktorzy magazynu „Muzyka i Technologia” przybliżają kulisy najciekawszych polskich wydarzeń muzycznych, skupiając się przede wszystkim na ich stronie technicznej, prezentują także interesujące pod względem realizatorskim instalacje stałe w obiektach użyteczności publicznej. Na łamach magazynu publikowane są materiały o charakterze informacyjnym (dział „Porady i Wskazówki” oraz „Wiedza i Technologia”) oraz przeglądy sprzętów z dziedziny nagłośnienia, oświetlenia, laserów i multimediów.
 

ENGLISH

Magazine Muzyka i Technologia is the only one on Polish market which presents fully
subject of sound, lighting, multimedia, DJ equipment and staging technologies.
In Muzyka i Technologia you can find:
- the largest amount of equipment news,
- equipment reviews in live sound, lighting, Djing, Vjing and staging,
- technical reviews of evens, concerts, TV programs, festivals and others,
- presentations of fixed AV and lighting installations in theaters, clubs, disco and conference halls,
- technical tips and professional articles,
- interviews with Polish and foreign persons from stage trade form,
- free classified directory of stage, concert and event trade.

Muzyka i Technologia is a the moment the most popular magazine of staging technologies in Poland.
 

najnowszy numer

WIĘCEJ

STYCZEŃ 2019 (159)

Mayday to jedna z największych i dla wielu fanów wręcz legendarna impreza techno organizowana cyklicznie w katowickim Spodku. 10 listopada 2018 roku odbyła się jej dziewiętnasta edycja pod hasłem „We Stay Different”, na której – patrząc z perspektywy produkcji – pojawiło się kilka nowości. Jedną z nich była obecność ekipy Fotis Sound, której powierzono nagłośnienie głównego parkietu. Firma zdecydowała się zagrać w klasycznej, koncertowej konfiguracji lewo–prawo, wykorzystując do tego celu rozwiązania marki L-Acoustics. Efekt końcowy zachwycił zarówno organizatorów, jak i obecnych tego dnia miłośników muzyki elektronicznej.
Z początkiem roku postanowiliśmy wprowadzić w naszym magazynie kilka zmian. Mam nadzieję, że „Muzyka i Technologia” w nowym formacie przypadnie Państwu do gustu. Życzę milej lektury i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.