Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Robe T1 Profile

Robe T1 Profile 

T1 Profile to najnowsza ledowa oprawa marki Robe Lighting. Ruchoma głowa jest uniwersalna, co sprawia, że sprawdzi się w teatrze, telewizji, ale również jako urządzenie rentalowe.

 

W T1 Profile wszystkie wariacje barw są możliwe dzięki kontroli kolorów CMY i dostępności filtrów DataSwatch zawierających wybrane, wstępnie zaprogramowane kolory za pomocą algorytmu nowej generacji RCC (Robe Colour Calibration) i szerokiego zakresu sterowania od 2700 K do 8000 K CCT.
Precyzyjne i gładkie ściemnianie, tak ważne w zastosowaniach teatralnych, zapewnia autorski, osiemnastobitowy system ściemniania marki Robe. Kolejną ważną cechą oprawy jest CRI > 93, gwarantujące naturalne odcienie skóry.
Podczas pracy w telewizji można wykorzystać tryb plus i minus green oraz specjalny system zapobiegający migotaniu Cpulse dla wszystkich systemów wizyjnych, takich jak kamery HD i UHD. Wszystko to w połączeniu z precyzyjnym systemem kadrowania ramkami profilowymi, pełnym zakresem zoomu od 0,5 do 20° i zmiennymi filtrami frost, specjalnie zaprojektowanymi gobo, kołem animacyjnym i pryzmatem. Ruchoma głowa oparta została na silniku LED MSL 550 W Multi-Spectral objętym pięcioletnią gwarancją (20 000 godzin).


PRODUCENT: Robe - www.robe.cz

DYSTRYBUTOR:Prolight - www.prolight.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)