Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Light4Me SPOT 150 W Moving Head

Light4Me SPOT 150 W Moving HeadLight4Me zaprezentowało nową ruchomą głowicę, która została stworzona na zamówienie Music Express.

Ruchoma głowica Light4Me SPOT 150 W jest wyposażona w białą, mocno świecącą diodę LED o mocy 150 W. Oferuje tarczę siedmiu kolorów plus biały, siedem obrotowych, wymiennych gobo, dodatkową tarczę z siedmioma statycznymi gobo, gobo shake, elektroniczny focus i obrotową pryzmę trójścienną. Zakres ruchu Light4Me SPOT w płaszczyźnie poziomej wynosi 540°, a wychylenie w pionie może osiągnąć kąt 265°. Głowica zawiera efekt stroboskopu, wyposażona została w płynną regulację jasności lamp w zakresie od 0 do 100 %, a generowana wiązka światła ma kąt 14°. Ma aktywne programy świetlne pracujące w trybie sound mode i osiem zdefiniowanych trybów auto. Light4Me SPOT 150 W możemy sterować z poziomu panelu umieszczonego z przodu obudowy lub zdalnie przy pomocy protokołu DMX-512. Głowica została wyposażona w złącza powerCON, dzięki którym możemy połączyć kilka egzemplarzy w trybie master/slave na rampie za pomocą krótkiego przewodu.

Light4Me SPOT 150 W Moving Head zapewnia jasność na wystarczającym poziomie, aby móc śmiało konkurować z urządzeniami opartymi na żarówkach halogenowych lub wyładowczych. Dzięki kompaktowym rozmiarom i małej wadze głowica jest na tyle mobilna, by sprawdzić się na małych i średnich eventach oraz w klubach.


PRODUCENT: Light4Me - www.musicexpress.pl

DYSTRYBUTOR:Music Express - www.musicexpress.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)