Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Light4Me Matrix Pro

Light4Me Matrix ProW sprzedaży pojawił się nowy panel ledowy produkcji Light4Me, stworzony specjalnie dla sklepu Music-Express.

Light4Me Matrix Pro wyposażony został w dwadzieścia pięć diod RGBW LED CREE o mocy 10 W każda. Ich rozmieszczenie w formie matrycy umożliwiło stworzenie małego ekranu o niskiej rozdzielczości i zapewnienie niezwykle dynamicznego oraz ciekawego pokazu świetlnego bez drastycznego naruszania budżetu. Panel oferuje predefiniowane programy do użycia w trybach sound, auto lub po podłączeniu kilku egzemplarzy w trybie master/slave.

Panelem Matrix Pro możemy sterować przy użyciu protokołu DMX-512 obsługującym do stu dwunastu kanałów – możliwe jest sterowanie każdą diodą osobno. Z tyłu obudowy znajdziemy cztery przyciski sterujące wraz z towarzyszącym im wyświetlaczem LCD. W menu mamy między innymi bezpośredni dostęp do dimmera pracującego w zakresie od 0 do 100 %.

Panel cechuje się zużyciem energii na poziomie 300 W, żywotność diod oceniona została na 5000 godzin, a generowana wiązka ma kąt 6,5°. Light4Me Matrix Pro sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dekoracja światłem ma duże znaczenie, podnosząc tym samym rangę każdego przedsięwzięcia.


PRODUCENT: Light4Me - www.musicexpress.pl

DYSTRYBUTOR:Music Express - www.musicexpress.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)