"/>
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Flash Professional LED Fresnel Lantern Zoom Mk2 250 W/300 W

Flash Professional LED Fresnel Lantern Zoom Mk2 250 W/300 WRodzina urządzeń Flash Professional poszerzyła się o nowy reflektor. 

 

W urządzeniach zastosowane zostały unikalne w tej klasie funkcje regeneracji sygnału DMX oraz elektronicznego zabezpieczenia przed przegrzaniem. Umożliwia to bezproblemową instalację bez konieczności stosowania dodatkowych układów zabezpieczających. Dzięki opcji wybrania jednego z dwóch trybów pracy wentylatora możliwe jest korzystanie z reflektora w warunkach, gdzie kluczowym kryterium jest niewielka głośność pracy. Jeśli priorytetem jest pełna moc w podwyższonej temperaturze otoczenia, tryb disco zapewni odpowiednie chłodzenie w trudnych warunkach.

 

 

Dostępne modele reflektora to: P8100001 (300 W 6w1 RGBWA+UV) oraz P8100002 (250 W 2w1 White 2200–5200K). Pierwszy oparty został na jednej diodzie 6w1 COB o mocy 300 W i cechuje się barwą RGBW+Amber+UV. Drugi oparto na dwóch diodach White COB – model ten oferuje dwie barwy: ciepłą białą (2200 K) i naturalną białą (5200 K). 

Oprawy zostały wyposażone w wiele ciekawych funkcji, wśród nich są m.in. tryby sterowania DMX czy kompatybilność z osprzętem PWM 3000Hz. Istotną cechą wszystkich opraw z serii Flash Professional jest jednak to, że oferują one takie same kolory. 


PRODUCENT: Flash Professional - www.flash-butrym.pl

DYSTRYBUTOR:Flash Butrym - www.flash-butrym.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)