Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Elation RAYZOR 760

Elation RAYZOR 760 

Elation zaprezentował prototyp nowego efektu typu wash opartego na technologii TwinkLED.

 

Rayzor 760 to kompaktowy, ale niezwykle wydajny efekt wash z unikalnym systemem TwinkLED oraz szybkim ruchem w płaszczyźnie pan i tlit. Dzięki szerokiemu zoomowi (5–77°) oprawa zapewnia intensywne i dobrze zdefiniowane światło jasności wynoszącej ponad 8000 lumenów, a także wyjątkowo szerokie i równomierne pokrycie, dzięki czemu jest idealnym narzędziem na scenę. TwinkLED oferuje wyjątkowy i innowacyjny efekt pikseli LED z pikselami o wysokiej jasności umieszczonych wewnątrz obiektywu, co zapewnia dodatkowe możliwości tworzenia kreatywnych wizualizacji.

Rayzor 760 oparty jest na siedmiu kontrolowanych niezależnie diodach RGBW o mocy 60 W, o łącznej mocy 420 W. TwinkLED składa się z dwudziestu ośmiu pojedynczych białych diod LED, rozmieszczonych strategicznie wewnątrz samego obiektywu, co tworzy unikalną dodatkową warstwę, a projektantom umożliwia dostęp do nowego i innowacyjnego sposobu ekspresji i wyrażania na scenie.

System TwinkLED możemy kontrolować z poziomu konsoli oświetleniowej lub sterować natywnie dzięki wzorcom, do których dostęp mamy bezpośrednio z poziomu Rayzor 760.


PRODUCENT: Elation Professional - www.elationlighting.eu

DYSTRYBUTOR:Elation Professional - www.elationlighting.eu/pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)