Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Elation KL Fresnel

Elation KL Fresnel 

Elation zaprezentował nową serię reflektorów – KL Fresnel.

 

Nowa linia reflektorów oparta na soczewce Fresnela rozszerza bogate portfolio producenta o najwyższej jakości reflektory. Źródłem światła jest biały LED, który dostarcza oświetlenie oferujące ciepło lampy halogenowej, czyli żarówki z żarnikiem wolframowym, wypełnionej gazem szlachetnym z niewielką ilością halogenu (fluorowca, np. jodu), ze wszystkimi zaletami technologii LED. Seria składa się z trzech modeli: KL Fresnel 4 (50 W), KL Fresnel 6 (150 W) i KL Fresnel 8 (350 W). Stała temperatura barwowa 3000 K i odzwierciedlanie kolorów zapewniają generowanie typowej poświaty dla tradycyjnych halogenów wolframowych, przewyższając je równocześnie pod względem niezawodności i wydajności.

 

 

Seria KL (Key for Light) cechuje się CRI większym niż 97, co sprawia, że oddany jest rzeczywisty kolor oświetlanego obiektu. Elation KL Fresnel 6 dostarcza jasność na poziomie 1900 lumenów, a manualny zoom (14–30°) i kontrolowany manualnie lub przez DMX dimmer i shutter oraz precyzja 16 bit krzywych ściemniania to gwarancja udanego przedstawienia i programu telewizyjnego.

 

 

Elation KL Fresnel 6 dostarcza jasność na poziomie 5200 lumenów oraz oferuje manualny zoom (15–38°), manualny i kontrolowany przez DMX dimmer oraz shutter i pracuje z precyzją 16 bit. Najmocniejszy z przedstawicieli serii, KL Fresnel 8, cechuje się jasnością 6400 lumenów, szesnastobitową precyzją i manualnym, jak również zmotoryzowanym zoomem 12–36°; w przeciwieństwie do pozostałych modeli skrzydła możemy zdemontować, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wszystkie modele wyposażone zostały w ekran LCD i dwa przyciski konfiguracyjne, za wyjątkiem KL Fresnel 8, który udostępnia nam dodatkowo dwa obrotowe potencjometry.


PRODUCENT: Elation Professional - www.elationlighting.eu

DYSTRYBUTOR:Elation Professional - www.elationlighting.eu/pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)