Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Elation Artiste Monet

Elation Artiste Monet 

Elation Professional zaprezentował nową,  w pełni funkcjonalna oprawę LED o jasności 45 000 lumenów.

 

Artiste Monet to niezwykle jasna oprawa LED o jasności 45 000 lumenów i mocy 950 W, oferująca wyjątkową jakość projekcji, bogaty pakiet efektów, dynamiczne kadrowanie i szeroką gamę kolorów dzięki innowacyjnemu silnikowi SpectraColor. Nowy silnik SpectraColor wykorzystuje tradycyjne kolory CMY, ale dodaje mieszanie RGB dla bogatych i żywych kolorów podstawowych. W połączeniu ze zmiennym CTO Monet tworzy kolory, których wcześniej nie można było uzyskać – od teatralnych pasteli po najczystsze czerwone, niebieskie lub zielone barwy.

Monet oferuje pełne ściemnianie, czteronożowy systemem kadrowania z nieograniczoną indeksacją i ciągłą kontrolą rotacji, która umożliwia obracanie się kształtów podczas przejść, rzutów i generowania efektów powietrznych.

Monet zawiera siedem obrotowych i taką samą liczbę stałych, szklanych gobosów, tarczę animacji, podwójną pryzmę, podwójny frost i szybki iris. Dzięki szybkiemu zoomowi w zakresie od 6 do 50 stopni i obiektywowymi 160 mm, Monet sprawdzi się zarówno podczas imprez plenerowych, jak i na scenach teatralnych.


PRODUCENT: Elation Professional - www.elationlighting.eu

DYSTRYBUTOR:Elation Professional - www.elationlighting.eu/pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)