Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Coolux Pandoras Box Editor 5.7

Coolux Pandoras Box Editor 5.7Oprogramowanie Pandoras Box Editor, stanowiące kreatywny element systemu Pandoras Box, zostało zaktualizowane do nowej wersji.

 

 

Producent stosuje specyficzne nazewnictwo aplikacji. Mianowicie numerem głównym aktualnej wersji jest nadal 5.7, a wszelkie uaktualnienia zmieniają jej numer wydania. Tak było i tym razem. W najnowszej odsłonie ulepszony został kodek wideo działający w formacie sekwencji obrazów, dający najwyższą możliwą jakość, z kanałami przeźroczystości i bez artefaktów kompresji. Nie mamy tu do czynienia z kosmetyczną poprawką, lecz solidnym wzrostem wydajności.

 

 

Oczywiście takowe ulepszenie wpływa bezpośrednio na sprawność renderowania, odczuwalną także w trybie Venue Sites. W gwoli przypomnienia tryb ten umożliwia zaprojektowanie całej sceny, instalacji i przedstawienia w czasie rzeczywistym z gotowych obiektów 3D, a następnie wirtualne obiekty, kompozycje, tak przetestowane i skonfigurowane, możemy zastosować we właściwym evencie. Takie podejście pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, a do tego jeszcze bez podłączenia sprzętu mamy bardzo dokładny zarys tego, jak w rzeczywistości będzie wyglądał nasz projekt.

Venue Sites umożliwia nam improwizacje, dzięki działaniu w czasie rzeczywistym. Ma także wymiar edukacyjny, który jest nie do przecenienia, ponieważ bez konieczności podłączania projektorów możemy zwizualizować nasz pomysł na komputerze.


PRODUCENT: Coolux - www.coolux.de

DYSTRYBUTOR:LTT - www.ltt.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)