Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Clay Paky Sharpy Plus

Clay Paky Sharpy Plus 

Sharpy Plus to oprawa, którą możemy w stu procentach określić jako hybrydową, zapewniającą pracę zarówno w trybie beam, jak i spotlight. Oprawa cechuje się niezwykłą wydajnością i zapewnia znaczne oszczędności dzięki niższemu zużyciu energii względem innych opraw.

 

Sharpy Plus została oparta na nowym źródle Osram Sirius 330W X8 i waży zaledwie 21,6 kg. Wszystkie dostępne efekty i funkcje są niezwykle szybkie w konfiguracji. Korpus nowej ruchomej głowy jest nieco większy niż w modelu Sharpy. Było to konieczne, aby pomieścić wysokiej jakości układ optyczny z zoomem pracującym w zakresie od 3 ° do 36 °. Minimalny kąt świecenia (wynoszący 3°) umożliwia gene-rowanie wąskich, równoległych wiązek światła, niezbędnych do trybu beam. Szeroki zakres zoomu pozwala również generować duże kąty wiązki, co sprawia, że Sharpy Plus jest uniwersalnym reflektorem i sprawdzi się w wielu przedsięwzięciach.
Sharpy Plus ma dwa niezależne tryby pracy. W trybie beam efekty powietrzne wykorzystują w pełni możliwości źródła Sirius. Sharpy Plus jest zdolny do generowania mocy wyjściowej wynoszącej ponad 300 000 luksów przy odległości 10 m, którą jednostka optyczna wzmacnia poprzez zaznaczony gorący punkt.
W trybie spot światło jest rozproszone w bardziej równomierny sposób, co oznacza, że efekty wizualne mogą być wyświetlane z doskonałą jednolito-ścią. Od 3° do 36° (1 : 9) zoom obejmuje cały zakres liniowo, zarówno w trybie punktowym, jak i w trybie beam. Ta cecha sprawia, że Sharpy Plus jest unikalną jednostką na rynku. Szeroka gama efektów i duża moc świetlna sprawiają, że trudno jest szukać porównywalnych produktów u kon-kurencji w podobnym przedziale cenowym.


PRODUCENT: Clay Paky - www.claypaky.it

DYSTRYBUTOR:Prolight - www.prolight.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)