Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Clay Paky Axcor Beam 300

Clay Paky Axcor Beam 300 

Na rynku pojawiła się nowa seria opraw od Clay Paky – LED Axcor 300.

 

Rynek się zmienia! Coraz częściej duże, mocne urządzenia oświetleniowe zastępują małe, kompaktowe LED-y. W ten trend idealnie wpisują się najnowsze urządzenia marki Claypaky. „Mała trójka” właśnie wchodzi na rynek – modele z serii Axcor 300: Wash, Beam i Spot to urządzenia bazujące na białym module LED. Cechą wspólną są kompaktowe wymiary i jakość uzyskiwanego efektu świetlnego. Projekcje są ostre i równe na całej powierzchni, kolory głębokie i nasycone, a wiązka skoncentrowana i niemal jednolita. Bezkompromisowa jakość wykonania, świetna wydajność świetlna, przy jednoczesnym małym zużyciu energii i atrakcyjnej cenie, to mieszanka, która musi zaowocować zainteresowaniem modelu Axcor na rynku, idealnym do zastosowania w trasach koncertowych, branży eventowej, telewizji i teatrze... Jednym z przedstawicieli serii jest model z optyką typu beam.

Axcor Beam 300 cechuje się zwartą konstrukcją, wysokość oprawy to mniej niż 500 mm, przy czym jest ona w stanie emitować niezwykle skoncentrowany strumień światła o kącie wiązki wynoszącym zaledwie 2°. Bogactwo i jakość kolorów i efektów powietrznych, elektroniczny focus oraz soczewka o średnicy 140 mm sprawiają, że Axcor Beam 300 jest idealnym urządzeniem na dowolnym obszarze zastosowania, a ponadto jest perfekcyjnym zamiennikiem Clay Paky Sharpy.

Oprawa oparta jest na białym LED-zie o mocy 110 W o temperaturze barwowej wynoszącej 7600 K. Producent zastosował w niej soczewkę o średnicy 140 mm oraz wyposażył w zmotoryzowany focus, tarczę kolorów z czternastoma kolorami, tarczę gobo z siedemnastoma gobo, obrotowy, ośmiokrotny pryzmat, a także pracujący z rozdzielczością 16 bit elektroniczny dimmer z czterema różnymi krzywymi jak również elektroniczny stroboskop (maks. 24 Hz).

Pod niewygórowaną ceną, kompaktowym rozmiarem i niewielkim zużyciu energii, kryje się ogromna siła, wydajność i potencjał twórczy. Axcor Beam 300 daje całkowicie nowe pole ekspresji do wykorzystania w trasach koncertowych, branży eventowej, telewizji i teatrze.


PRODUCENT: Clay Paky - www.claypaky.it

DYSTRYBUTOR:Prolight - www.prolight.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)