Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> ChamSys MagicQ MQ40N

ChamSys MagicQ MQ40NSeria produktów MagicQ firmy ChamSys wzbogaciła się właśnie o kolejną niewielką konsoletę – model MagicQ MQ40N, nową wersję popularnej konstrukcji MQ40.

MagicQ MQ40 z literą N został wyposażony w możliwość pracy sieciowej, wsparcie dla zewnętrznego monitora oraz możliwość oddania czterech linii DMX wprost z konsolety. Dzięki zastosowaniu portu sieciowego sygnały DMX mogą być wysyłane w postaci protokołu ArtNet/sACN wprost z konsolety. Ponadto umożliwia on podłączenie konsolety do bezpłatnego wizualizera MagicVic, bezpłatnego media serwera obsługującego dziesięć warstw MagicHD oraz darmowej aplikacji MagicQ, umożliwiającej zdalne sterowanie konsoletą z poziomu dowolnego urządzenia pracującego pod kontrolą systemów operacyjnych iOS i Android. Na pokładzie konsolety znajdziemy dzieięć faderów playbacków, możliwość obsługi do dwustu stron, dwadzieścia executorów na przyciskach, osiem enkoderów, dwa fadery główne i całą paletę możliwości i narzędzi znanych z pozostałych modeli serii MagicQ.

Niezwykle istotnym elementem nowej konsolety jest fakt, że została ona zaprojektowana w sposób umożliwiający podróżowanie wraz z nią samolotem. Zarówno model MQ40N, jak i MQ40, MG60 i MQ70 umożliwiają po zamknięciu ich w miękkich case’ach, na podróżowanie wraz z konsoletą dowolną linią lotniczą na świecie.

Na zbliżających się targach LDI zostanie zaprezentowana również konsoleta MQ80, która może być także transportowana jako bagaż rejestrowany zarówno w miękkim casie, jak i skrzyni typu flight case.


PRODUCENT: ChamSys - www.chamsys.co.uk

DYSTRYBUTOR:P.S. Teatr - www.teatr.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)