Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> ADJ Inno Pocket Z4

ADJ Inno Pocket Z4Firma ADJ zaprezentowała nową ruchomą głowicę zaprojektowaną do pracy w pomieszczeniach o niewielkich rozmiarach.

Inno Pocket Z4 jest kompaktowych rozmiarów głowicą opartą na czterech matrycach LED o mocy 10 W każda, a jej panorama ruchu w płaszczyźnie poziomej wynosi 540° z możliwością wychylenia w pionie w zakresie 200°. Dodatkowo producent udostępnił nam funkcję odwrotnego ruchu. Ponadto możliwym jest zastosowanie efektów pulsowania i stroboskopu z opcją doboru szybkości oraz regulowanie szerokości wiązki światła w zakresie od 10 do 60° jak i płynne jej powiększenie w dostępnym zakresie szerokości. Do tego dostępny mamy ściemniacz z pięcioma krzywymi działania (Standard, Scena, TV, Architektura, Teatr). Urządzenie może obsługiwać załadowane programy w trzech różnych trybach: DMX, Sound Active i Show. Przy czym kontrola parametrów pracy z wykorzystaniem protokołu DMX może odbywać się z wykorzystaniem szesnastu, dziewiętnastu lub dwudziestu dwóch kanałów. W momencie, gdy nie wykorzystujemy protokołu DMX, to możemy skorzystać z trybu Sound Active z czterema gotowymi ustawieniami zachowania Z4. Opcjonalnie możemy również użyć pilota UC IR do zdalnej kontroli Inno Pocket Z4.

 

 

Producent informuje, że żywotność matryc LED została oszacowana na pięćdziesiąt tysięcy godzin, a konsumpcja energii wynosi 67 W.


PRODUCENT: American DJ - www.americandj.eu

DYSTRYBUTOR:ADJ Group Polska - www.americandj.eu/pl/

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)