Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Zoom H3-VR

Zoom H3-VRZoom zaprezentował rejestrator zapewniający kompletne rozwiązanie do przechwytywania i przetwarzania dźwięku dookólnego na potrzeby VR, AR i rzeczywistości mieszanej.

 

Przenośny rejestrator został wyposażony w cztery kapsuły Ambisonics, pokładowy dekoder A/B. Urządzenie rejestruje cztery kanały, które są automatycznie konwertowane w celu zapewnienia natywnej kompatybilności z dźwiękiem 360°. Tym samym proces przetwarzania, wymagający dotychczas specjalnego oprogramowania i akcesoriów, odbywa się wewnątrz nowego rejestratora bez użycia dodatkowego sprzętu.

H3-VR umożliwia odtwarzanie zapisu stereo – zarówno typowego, jak i w trybie sztucznej głowy (dla odsłuchu słuchawkowego) – zapewniając tym samym realistyczny, przestrzenny zapis audio dla filmowców i muzyków szukających możliwości dodania głębi istniejącym już nagraniom.

Kompaktowa, stożkowa konstrukcja przechwytuje dźwięk z różnych stron, nie kolidując z kamerą wideo. Po zakończeniu rejestracji funkcja ambisonics umożliwia „obracanie zarejestrowanego” w celu symulacji dźwięku dookólnego podczas odsłuchu.

Istotną rolę w całym procesie rejestracji odgrywa sześcioosiowy czujnik ruchu zapewniający automatyczne pozycjonowanie i dostosowanie poziomów mikrofonu, aby pozycje w przestrzeni pozostały wyrównane i odwzorowały rzeczywiste odległości.


PRODUCENT: ZOOM - www.zoom.co.jp

DYSTRYBUTOR:Sound Service - www.sound-service.eu

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)