Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Zoom F8n

Zoom F8n 

Zoom zaprezentował nowy rejestrator, który jest bezpośrednim następcą dostępnego od trzech lat modelu F8.

 

Zoom F8n jest w obecnej chwili flagowym rejestratorem japońskiego producenta. Rejestrator wspiera sygnał +4dB na wejściach, jak i wyjściach, oferuje hybrydowe limitery z funkcją look-ahead, zapis na karcie SD z równoległym przesyłaniem danych przez port USB, jak również udostępnia funkcję automatycznego miksowania. Najnowsza wersja rejestratora została wyposażona w nowy przedwzmacniacz słuchawkowy, w którym rozbudowano możliwości routingu sygnału. Dzięki nowemu trybowi pracy o nazwie Ambisonics model F8n świetnie sprawdzi się podczas rejestracji dookólnej.

 

 

Rejestrator do zastosowań profesjonalnych, jakim niewątpliwie jest F8n, wspiera obsługę trzech źródeł zasilania, zapis metadanych na śladach, kod czasowy z precyzją 0,2 ppm, jak również umożliwia zdalną kontrolę z poziomu mobilnej aplikacji na iOS.

Znajdujące się w rejestratorze niskoszumowe przedwzmacniacze cechują się wzmocnieniem do 75 dB, niezależnie czy korzystamy z wejść na XLR, czy jack TRS. Do tego F8n umożliwia rejestrowanie kopii zapasowej śladów w trakcie nagrywania, co zapewnia nam dodatkowe zabezpieczenie śladów, gdyby z jakiś powodów nie zarejestrowały się one tak, jak powinny, lub zostały usunięte. Wspomnieliśmy o możliwości kontroli rejestratora z poziomu aplikacji mobilnej. Alternatywnie możemy tego dokonać przy użyciu kontrolera Zoom F-Control. Ślady zapisywane mogą być maksymalnie w jakości 192 kHz i rozdzielczości 24 bit w formacie WAV (BMF) lub bezpośrednio do mp3 (128, 192 lub 320 kbps). 


PRODUCENT: ZOOM - www.zoom.co.jp

DYSTRYBUTOR:Sound Service - www.sound-service.eu

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)