Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> XTA DNA20 + MC2 Delta20

XTA DNA20 + MC2 Delta20 

Nowe wzmacniacze DNA20 oraz Delta20 to pierwsze 4-kanałowe wzmacniacze o formacie 1U w portfolio XTA i MC2. Brytyjscy projektanci dołożyli wszelkich starań, aby ich produkty pozostały bezkompromisowe jeśli chodzi o jakość, osiągi, dźwięk i funkcjonalność, przy zachowaniu smukłej i kompaktowej obudowy 1U.

 

Oba wzmacniacze posiadają zasilacz PFC z korekcją współczynnika mocy oraz mogą dostarczyć do 480W na kanał, przy impedancji 2,7 Ohm. Warto też nadmienić, że mogą pracować w impedancjach 8Ohm, 4Ohm, 2,7Ohm oraz 50Ohm przy instalacjach 100/70V.  Dzięki tej ostatniej opcji urządzenia doskonale wpasują się w istniejące instalacje stałe, oparte na powyższej technologii.

 

Oba wzmacniacze zaprojektowane zostały z dbałością o ekologię, poprzez zaimplementowanie w nich ekonomicznego trybu czuwania. Tryb ten ogranicza zużycie energii o 50 procent, a jednocześnie pozwala na niemal natychmiastowy rozruch urządzeń w czasie krótszym niż 200 ms. Warto również wspomnieć, że oba urządzenia umożliwiają sterowanie i monitorowanie za pomocą zintegrowanego interfejsu GPIO oraz posiadają inteligentny system awarii, który automatycznie przełącza sygnał na inny wzmacniacz w wypadku awarii lub spadku napięcia. Jest to możliwe dzięki skorzystaniu z czterokanałowego interfejsu Dante (96kHz), tak jak miało to miejsce w poprzednich modelach DNA oraz serii Delta.

 

Nowe wzmacniacze spiszą się świetnie wszędzie tam, gdzie ograniczenia przestrzeni dotyczą jedynie budowy i konstrukcji urządzenia, a nie jego osiągów i jakości.


PRODUCENT: MC2 - www.mc2-audio.co.uk

DYSTRYBUTOR:ProAUDIO-AVT - www.proaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)