Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Tascam SS-R250N i RC-SS150

Tascam SS-R250N i RC-SS150 

Rejestracja koncertów to w dzisiejszych czasach chleb powszedni realizatorów. Każdy zespół – i ten znany, i ten mniej znany – chce mieć w swoim dorobku koncertową EP-kę.

 

Tascam, opierając się na doświadczeniach zdobytych w trakcie produkcji SS-CDR200, wprowadzi niebawem na rynek jego następców: SSR250N i SS-CDR250N. Nowe rejestratory będą w stanie sprostać dzisiejszym wymogom, takim jak kompatybilność z sieciowym przesyłaniem audio, automatyczne uruchamianie rejestracji oraz niezwykle popularny protokół Dante – po dokupieniu rozszerzenia IF-DA2. Rejestrator możemy zamontować w skrzyni rack, a na panelu wierzchnim znajdziemy wszystkie niezbędne przyciski kontrolne.

 

 

Urządzeniem będziemy mogli sterować alternatywnie z poziomu kontrolera RC-SS150, który również niebawem pojawi się na rynku. Jak zapewnia producent, kontroler został wykonany tak, aby służył nam przez wiele długich lat, a jego estetyczny wygląd sprawi, że stanie się praktycznym dodatkiem do konsolety. My natomiast będziemy mogli wszystko kontrolować z jednego miejsca.


PRODUCENT: Tascam - www.tascam.eu

DYSTRYBUTOR:Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)