Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> TASCAM Model 24

TASCAM Model 24 

Tascam zaprezentował mikser analogowy z wbudowanym rejestratorem wielośladowym oraz interfejsem audio USB.​

 

Model 24 kolorystycznie nawiązuje do mikserów marki Tascam z czasów, gdy cyfrowe sprzęty nie były dostępne. Jednak w środku urządzenia znajdziemy najnowsze technologie znane z Portastudio. Na pokładzie miksera umieszczono dwadzieścia dwa tłumiki o długości 100 mm, które znacząco usprawniają proces miksowania. Producent wyposażył mikser w dwa dodatkowe tłumiki przeznaczone do ustawienia głośności na wyjściu, sumie i monitorach.

Model 24 oddaje do naszej dyspozycji dwanaście monofonicznych wejść, na każdym z nich znajdziemy mikrofonowe złącza na XLR i liniowe jack 1/4 cala. Dwa pierwsze wejścia obsługują sygnał instrumentalny. Nowy mikser ma także cztery kanały stereofoniczne z pojedynczym wejściem XLR (mikrofon) i dwoma wejściami jack 1/4 cala (kanał lewy i prawy). W razie potrzeby umożliwia to podłączenie szesnastu mikrofonów. Stereofoniczne kanały 21/22 wyposażone zostały w niesymetryczne złącza zrealizowane na XLR; możemy przez nie wprowadzić sygnał audio transmitowany przez Bluetooth. Na każdym z dwunastu wejść monofonicznych znajdziemy filtr górnoprzepustowy, kompresor i trzypasmową korekcję z przestrajanym środkiem. Stereofoniczne kanały zostały wyposażone w filtr górnoprzepustowy i trzypasmową korekcję, a na sumie znajdziemy siedmiopasmowy korektor graficzny. Rejestrator ma także multiefekt z pogłosem, opóźnieniem, chorusem i flangerem.

Tascam Model 24 pozwala rejestrować do dwudziestu czterech śladów w rozdzielczości 24 bit i jakości 48 kHz (dwadzieścia dwa kanały i suma) i odtworzyć dwadzieścia dwa ślady przez port USB lub bezpośrednio z poziomu karty SD. Zapisując ślady na SD, mamy możliwość rejestrowania dogrywek, skorzystania z sekcji transportu i manualnego ustalania punktów punch in/out. Bogato wyposażone urządzenie sprawdzi się zarówno w studiu, jak i na scenie.


PRODUCENT: Tascam - www.tascam.eu

DYSTRYBUTOR:Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)