Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Shure P9RA+ i P10R+

Shure P9RA+ i P10R+ 

Firma Shure poinformowała, że pod koniec 2018 roku pojawią się nowe odbiorniki bodypack P9RA+ i P10R+. dla systemów PSM 900 i PSM 1000 IEM.

 

Odbiorniki powstały z myślą o wokalistach i muzykach grających na żywo, realizatorach i rentalu. Zaktualizowane odbiorniki dla PSM cechują się hybrydową budową opartą na przetwornikach analogowo-cyfrowych poprawiających dynamikę, separację stereo i klarowność dźwięku oraz jego wiarygodną reprodukcję.

P9RA+ to kompaktowy, stereofoniczny bodypack, który współpracuje z systemem bezprzewodowym PSM 900, zapewniając o wiele lepszą jakość dźwięku i czułość na sygnał RF względem poprzednika, czyli P9RA. Odbiorniki P9RA+ są kompatybilne z oryginalnymi nadajnikami P9T i P10T oraz wszystkimi słuchawkami z serii SE marki Shure.

P10R+ jest niskopro lowym odbiornikiem bodypack z dwoma antenami, który współpracuje z systemem bezprzewodowym PSM 1000. Funkcje odbiornika obejmują pełne skanowanie częstotliwości radiowej RF, ltrowanie RF na przednim panelu i automatyczne sterowanie wzmocnieniem dźwięku.

Odbiorniki bazują na zintegrowanym układzie FPGA i wyposażone są w procesor DSP zapewniający cyfrowo optymalizowany dźwięk, ztransmisjianalogowejRF.Odbiornikizapewniają bardziej stabilny odbiór sygnału RF przekładający się na zwiększenie zasięgu. Za taki stan rzeczy odpowiada m.in. zwiększenie czułości RF. P10R+ jest o wiele bardziej niezawodny względem poprzednika, pracując w pobliżu cyfrowych nadajników. 


PRODUCENT: Shure - www.shure.com

DYSTRYBUTOR:Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)