Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Sennheiser Control Cockpit 2

Sennheiser Control Cockpit 2 

Firma Sennheiser – czołowy producent sprzętu audio – wydała nową wersję oprogramowania Sennheiser Control Cockpit do zarządzania bezprzewodowymi systemami mikrofonowymi. Wersja 2.0.0 oprócz mikrofonów z serii Sennheiser SpeechLine Digital Wireless, obsługuje również systemy mikrofonowe nowej generacji evolution wireless G4 i jest również zgodna z systemami G3. Nowa wersja Control Cockpit oferuje także ochronę za pomocą hasła, ulepszone opcje monitorowania poziomu naładowania baterii, zarządzania profilami powiadomień, oraz zmodernizowany interfejs użytkownika, który ułatwia korzystanie z programu. Oprogramowanie można bezpłatnie pobrać z witryny Sennheiser.

 

„Sennheiser Control Cockpit 2.0.0 jest jeszcze elastyczniejsze, lepiej optymalizuje pracę i zapewnia większą wygodę specjalistom zarządzającym mikrofonami bezprzewodowymi. To uniwersalne narzędzie dla środowisk biznesowych, korporacyjnych i edukacyjnych” – powiedział Kai Tossing, manager produktu Business Communication w firmie Sennheiser. 

Oprogramowanie Sennheiser Control Cockpit, opracowane we współpracy ze specjalistami audio-wideo i IT, zaprojektowano tak, aby znacząco ułatwić codzienne procedury i prace związane z wykorzystaniem mikrofonów bezprzewodowych w środowiskach korporacyjnych i na kampusach.

Dzięki Sennheiser Control Cockpit żmudne zadania, takie jak sprawdzanie każdego mikrofonu pod kątem rozładowanej baterii, należą już do przeszłości. Poszukiwanie potencjalnie rozładowanych mikrofonów sprowadza się do uruchomienia Sennheiser Control Cockpit i wyświetlenia wszystkich urządzeń z niskim poziomem baterii albo ustawienia sprofilowanych powiadomień o wyczerpujących się bateriach przesyłanych na smartfony odpowiedniego personelu.

Sennheiser Control Cockpit pomaga też specjalistom IT i AV w identyfikowaniu potencjalnych problemów, jakie mogą napotkać użytkownicy. Za pośrednictwem programu personel może monitorować i zdalnie kontrolować każdy mikrofon, na przykład sprawdzić, czy urządzenia połączyły się albo czy przypadkowo nie wciśnięto przycisku wyciszenia.

Po zarejestrowaniu oprogramowania zespół IT/AV nie tylko otrzyma klucz aktywacyjny, ale będzie również informowany o przyszłych aktualizacjach i automatycznie otrzyma powiadomienie w aplikacji albo w newsletterze, kiedy będą dostępne nowe wersje. 

Wszystko, czego potrzeba do stworzenia efektywnej sieci do zarządzania mikrofonami, to komputer PC (z systemem Windows 7 lub nowszą wersją), na którym działa oprogramowanie Sennheiser Control Cockpit. Komputer łączy się przez sieć z systemami mikrofonowymi i zapewnia przeglądarkowy interfejs dla użytkowników, który jest dostępny z dowolnego miejsca na kampusie lub w biurze. Dostęp można uzyskać przez sieć przewodową lub Wi-Fi z dowolnego komputera osobistego Windows, komputera Mac, urządzenia przenośnego lub smartfona z systemem Android lub iOS.

Oprogramowanie Sennheiser Control Cockpit 2.0.0 można już pobrać bezpłatnie ze strony sennheiser.com/control-cockpit-software.


PRODUCENT: Sennheiser - www.sennheiser.com

DYSTRYBUTOR:Aplauz - www.aplauzaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)