Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Røde Newsshooter Kit

Røde Newsshooter KitSeria systemów bezprzewodowych RØDELink została rozszerzona o nowy zestaw o nazwie Newsshooter Kit.

RØDELink jest nową generacją cyfrowych systemów bezprzewodowych pracujących w paśmie 2,4 GHz i kodujących sygnał z użyciem klucza 128 bit, a także gwarantujących bezstratną transmisję sygnału na odległość około 100 m. We wrześniu, w trakcie targów IBC2015, seria została rozszerzona o nowy zestaw o nazwie Newsshooter Kit. Zawiera on wszystko, co niezbędne do zdalnej rejestracji materiału audio w trakcie kręcenia wideo. W zestawie znajdziemy odbiornik RX-CAM, który montujemy na kamerze lub lustrzance; na jego obudowie znajdziemy ekran OLED przedstawiający najważniejsze informacje, takie jak poziom wzmocnienia sygnału, wybrany kanał oraz poziom naładowania baterii zarówno w odbiorniku, jak i nadajniku. Dzięki przyciskom funkcyjnym mamy komfortowy dostęp do niezbędnych funkcji, jak na przykład wyciszenia wchodzącego sygnału czy zmiany kanału.

 

 

W skład Newsshooter Kit wchodzi również nadajnik TX-XLR umożliwiający podłączenie mikrofonu superkierunkowego z uchwytem pistoletowym lub ręcznego. Nadajnik został dodatkowo wyposażony w wejście jack 3,5 mm oraz wyjście słuchawkowe.

 

 

Prezentowany system bezprzewodowy cechuje się latencją nie większą niż 4 ms, jego charakterystyka częstotliwościowa mieści się w zakresie od 35 Hz do 22 kHz, a dynamika wynosi 112 dB.


PRODUCENT: Rode - www.rodemic.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)