Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Nowsonic Stage Router Pro

Nowsonic Stage Router Pro 

Komunikacja sprzętu scenicznego przez sieć LAN wymusiła na producentach zredefiniowanie podejścia do tematu. Dotychczas problemem było zdalne zarządzanie urządzeniami, które wymagają przewodowego połączenia. Do teraz, ponieważ na rynku pojawił się profesjonalny router do montażu w skrzyni rack.

 

Sceniczny router powstał z myślą o realizatorach pragnących kontrolować zdalnie cyfrowy mikser, gdy ten ma jedynie możliwość podłączenia aplikacji sterującej kablem. Urządzenie zostało wyposażone również w port USB, co oznacza, że pamięć masowa może być oddalona od konsolety, a koncert zostanie zarejestrowany zdalnie. Router może posłużyć jako punkt dostępu dla urządzeń scenicznych, którymi możemy zarządzać przez sieć.

 

 

Nowsonic Stage Router Pro pracuje w paśmie 2,4 GHz (802.11g) i/lub 5 GHz (802.11n) z prędkością przesyłu danych wynoszącą 300 Mbps dla pasma pierwszego i 867 Mbps dla pasma drugiego. Wspiera technologię MIMO, PPPoE, DHCP i oferuje statyczny adres IP, który ułatwi konfigurację. Na rynku mamy dostępny zestaw z dwoma antenami i uchwytem na ścianę pracujący w zakresie częstotliwości 2,4–2,5 GHz, cechujący się opornością 50 Ω, wzmocnieniem 10 dBi i długością kabla wynoszącą aż 6 m.

 


PRODUCENT: Nowsonic - www.nowsonic.com

DYSTRYBUTOR:Sound Service - www.sound-service.eu

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)