Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Nexo NXAMP MK2

Nexo NXAMP MK2 

Firma Nexo zaprezentowała drugą generację NXAMP, czyli procesorów sygnałowych oferujących pokładowy wzmacniacz.

 

Nowe modele, czyli NXAMP4x1 MK2 i NXAMP4x2 MK2 oferują nam zaawansowany processing z poziomu jednego urządzenia zajmującego dwie przestrzenie w skrzyni rack. Dzięki dotykowemu ekranowi otrzymujemy bezpośredni dostęp do efektów i funkcji, takich jak Array EQ, wyciszenie, mierniki, EQ Detail, User EQ. To jednak nie wszystko, ponieważ procesor pozwala również na zapisywanie ustawień i ich zaawansowaną kontrolę, informuje nas o zapasie mocy, a także pozwala na indywidulne wzmocnienie i opóźnienie modułów liniowych producenta.

Procesory drugiej generacji oddają nam do dyspozycji porty Ethernet umożliwiające integrację z oprogramowaniem zarządzającym Nexo NeMo. Na rynku dostępne są również karty rozszerzeń pozwalające na dodanie obsługi Dante, EtherSound i AES/EBU, a z pomocą standardowej karty Remote Control procesory możemy kontrolować zdalnie i łączyć ze sobą.

Na pokładzie NXAMP MK2 znajdziemy najwyższej jakości, niskoszumowe złącza analogowe, a do cyfrowych możemy mieć dostęp z panelu tylnego po zainstalowaniu jednej ze wspomnianych wyżej kart rozszerzeń, aby rozbudować naszą konfigurację o dodatkowe wejścia cyfrowe w standardzie: AES/EBU, EtherSound, Dante lub AES67. Z tyłu obudowy znajdziemy również port szeregowy i złącza GPIO oraz wyjścia Speakon dla każdego z czterech dostępnych wyjść.

Jednostki dostępne są w dwóch wersjach: 4 x 1300 W i 4 x 2500 W. Niezależnie od modelu przedstawiciele serii wyposażeni zostali w końcówki mocy pracujące w klasie D oferujące przetworniki 96 kHz/32 bit przetwarzając sygnał wewnętrznie z rozdzielczością 64 bit. Końcówki zawierają również uniwersalne zasilacze (110 – 240 V), a także wspierają technologię PFC (Power Factor Correction).


PRODUCENT: Nexo - www.nexo-sa.com

DYSTRYBUTOR:Lauda Audio - www.lauda-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)