Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Monacor PA-888D

Monacor PA-888D 

Monacor w swojej ofercie posiada wiele rozwiązań nagłośnieniowych. Na chwilę obecną portfolio marki rozszerzyło się o nowy, uniwersalny wzmacniacz.

 

Monacor PA-888D to monofoniczny wzmacniacz pracujący w klasie D o mocy 60 W (RMS) oferujący nam pokładowy mikser wyposażony w dwa wejścia mikrofonowe i jedno aux. Jednostka jest chłodzona pasywnie, dzięki czemu nie wytwarza niepotrzebnego szumu i sprawdzi się w realizacjach, gdzie wymagana jest cisza. PA-888D w pamięci wewnętrznej ma zapisane alarmowe sygnały audio (syrena i gong), jak również pozwala odtwarzać inne pliki mp3 poprzez port USB z możliwością regulacji wzmocnienia.

Końcówka pracuje w paśmie 100–18 000 Hz, a stosunek sygnał/szum jest większy niż 67 dB. Na panelu przednim obudowy znajdziemy sześciodiodowy miernik wysterowania oraz dwupasmowy korektor (±10 dB/100 Hz, ±5 dB/10 kHz) i przyciski szybkiego dostępu do wspomnianych wyżej sygnałów alarmowych. To właśnie dzięki nim, jak również wsparciu dla głośników zasilanych z linii 100 V, wzmacniacz sprawdzi się także w instalacjach stałych. Jednak dzięki możliwości napędzenia głośników 4, 8 i 16 Ω jego zakres zastosowań jest o wiele szerszy.


PRODUCENT: Monacor International - www.monacor.com

DYSTRYBUTOR:Monacor Polska - www.monacor.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)