Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Meyer Sound USW-210P

Meyer Sound USW-210P 

 

Nowy subwoofer od Meyer Sound prezentuje podejście bardziej wyspecjalizowane, skierowane do dyskretnych instalacji w ograniczonych przestrzennie powierzchniach. Model USW-210P został wyposażony w dwa 10-calowe przetworniki, co oferuje zwiększoną dynamikę i moc w porównaniu z typowymi konstrukcjami 12-calowymi. Całość zamknięta została w smukłej, minimalistycznej i eleganckiej obudowie.

 

Wysokie osiągi urządzenia wynikają nie tylko z zastosowania dwukanałowego wzmacniacza klasy D, ale też nowoczesnego procesora DSP. Pozwala on użytkownikowi na kontrolę parametrów crossovera, zabezpieczeń oraz korekcję fazy.

 

Kwestia konstrukcji urządzenia również nie pozostała potraktowana po macoszemu, gdyż subwoofer został wykonany ze sklejki brzozowej pokrytej znanym z innych projektów Meyer Sound czarnym, teksturowym wykończeniem. Zainstalowanie w obudowie otworów mocowania M8 pozwala na podwieszenie, a złącza ulokowane na górze i na dole kolumny umożliwiają większą elastyczność, jeśli chodzi o instalację kolumny.

 

Subwoofer, ze względu na małe rozmiary, smukłą konstrukcję i nowoczesny DSP może zostać z powodzeniem zastosowany w instalacjach stałych, ale też w systemach mobilnych.
 


PRODUCENT: Meyer Sound - www.meyersound.com

DYSTRYBUTOR:Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)