Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Meyer Sound Lina i LFC-750

Meyer Sound Lina i LFC-750 

Meyer Sound zaprezentował nową, kompaktową liniówkę o nazwie Lina i moduł rozszerzający dół pasma 750-LFC.

 

Lina jest logiczną ewolucją doświadczeń zdobytych przez zaprezentowany w 2010 roku system Mina, które zostały wsparte najnowszymi technologiami zastosowanymi w systemie Leo. Lina dostarcza równie precyzyjny dźwięk jak więksi bracia Leo-M, Lyon czy Leopard. Nowa liniówka, podobnie jak Leopard, korzysta z trybu natywnego, zoptymalizowanego do pracy z minimalna liczbą procesorów. Moduły systemu Lina opierają się na opracowanej od podstaw końcówce mocy pracującej w klasie D. Ponadto system może współpracować z modułami rozszerzającymi dół pasma (750-LFC i 900-LFC) bez konieczności korzystania z jakichkolwiek przejściówek, a łączenie modułów w klastrze ułatwia zaimplementowana technologia montażu QuickFly i zastrzeżonych prawnie szpilek GuideALinks.

 

 

Wraz z premierą aktywnego systemu Lina odbyła się premiera modułu, również aktywnego, rozszerzającego dół pasma 750-LFC. Pracuje on w paśmie 36 - 125 Hz, a jego piętnastocalowy głośnik niskotonowy z podwójną cewką napędza dwukanałowa końcówka mocy pracująca w klasie D.

 

System liniowy Lina przeznaczony jest do teatrów, nagłaśniania koncertów na świeżym powietrzu, domów modlitwy i sal tanecznych. System samodzielnie sprawdzi się na średniej wielkości przestrzeniach, na froncie, tudzież może posłużyć jako pokrycie górnego balkonu lub dogłośnienie, wspierając system Leopard.


PRODUCENT: Meyer Sound - www.meyersound.com

DYSTRYBUTOR:Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)