Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Mackie MDB

Mackie MDBUkłady dopasowujące są nieodłącznym wyposażeniem każdego realizatora. Umożliwiają wprowadzenie dowolnego sygnału do konsolety.

 

Najnowsza seria DI-boxów od Mackie składa się z czterech modeli. Dzięki nim nie zaskoczy nas żadna sytuacja, również w studiu. W ofercie producenta znajdziemy dwa pasywne modele: monofoniczny MDP-1P i stereofoniczny MDB-2P, przeznaczone do podłączenia instrumentów. Pierwszy z modeli cechuje się wysokim zapasem mocy i jest idealny dla gitar. Obydwa modele wyposażone zostały w przełącznik PAD, tłumiący sygnał o –15 dB. Z racji konstrukcji nie wymagają one zasilania. W serii znajdziemy również aktywny, monofoniczny model MDB-1A pozwalający na stłumienie sygnału o –20 dB, zastosowanie filtra górnoprzepustowego oraz odwrócenie polaryzacji. Urządzenie do działania wymaga zasilania fantom 48 V, które dostarczy nam np. konsoleta. W dzisiejszych czasach nieodłącznym elementem każdego studia jest komputer, na scenie także nie są one rzadkością. Dlatego producent postanowił zaprojektować również cyfrowy układ dopasowujący MDB-USB. DI-box pracujący z jakością 96 kHz i rozdzielczością 24 bit podłączamy bezpośrednio do komputera przez port USB bez konieczności instalacji sterowników. Dzięki wyjściu na słuchawki Direct Box pozwala monitorować dopasowywany sygnał.

Wszystkie zaprezentowane układy dopasowujące zostały wyposażone w symetryczne wyjścia audio na XLR z możliwością odłączenia masy, a modele MCP-1P, MDB-2P i MDP-1A dodatkowo w wyjście thru (jack 1/4") dla każdego z wejść.


PRODUCENT: Mackie - www.mackie.com

DYSTRYBUTOR:Music Info - www.musicinfo.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)