Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> MC2 Delta 80 DSP

MC2 Delta 80 DSP 

W lutym, podczas targów ISE w Amsterdamie, odbędzie się premiera nowej końcówki mocy DELTA 80 DSP marki MC2.

 

MC2 Delta 80 DSP został wyposażony w procesory DSP XTA, zapewniające przetwarzanie sygnałów audio na najwyższym poziomie. Końcówka oferuje wejściowe złącza analogowe, cyfrowe AES3 oraz opcjonalny interfejs DANTE. Na pokładzie znajdziemy cztery wejścia i osiem wyjść wraz z czterema wyjściami XLR zlokalizowanymi na tylnym panelu wzmacniacza. Pomocnicze kanały wyjściowe (aux), z możliwością zrealizowania poprzez interfejs DANTE, umożliwiają nam wykorzystanie dodatkowych wzmacniaczy w systemie nagłośnieniowym.

 

 

MC2 Delta 80 DSP oferuje ponadto złącza Ethernet, USB i RS485, które możemy wykorzystać m.in. do sterowania jednostką, w której pojedynczy kanał oferuje 2000 W mocy. Delta została zaprojektowana i wyprodukowana w Wielkiej Brytanii. Prezentowana końcówka, podobnie jak inne wzmacniacze marki MC2, objęta będzie pięcioletnią gwarancją.

Zespół ProAUDIO-AVT będzie obecny podczas targów w Amsterdamie. „Wszystkich zainteresowanych produktami marki MC2, a także sprzętami pozostałych marek, takich jak Digital Projection, Bosch, XTA, Sharp, Daktronics, EIKI czy Peerless-AV, zapraszam do kontaktu. Możemy umówić się na spotkanie na stanowisku u konkretnego wystawcy i porozmawiać o szczegółach” – mówi Tomasz Kwiecień, prezes firmy ProAUDIO-AVT. 


PRODUCENT: MC2 - www.mc2-audio.co.uk

DYSTRYBUTOR:ProAUDIO-AVT - www.proaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)