Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Klotz CATLink

Klotz CATLink 

Klotz zaprezentował wielożyłowy kabel oparty na popularnej skrętce, jednak w przeciwieństwie do typowego przewodu LAN umożliwia on przesyłanie czterech kanałów audio lub DMX.

 

Puszki instalacyjne CATLink oferują wytrzymałe złącza wykonane ze stopów aluminium zintegrowane ze złączem etherCON. Dzięki temu otrzymujemy wielożyłowy kabel z jednym uniwersalnym złączem i czterokanałową wiązką o maksymalnej długości aż 1,5 m.

Zastosowany przewód AES/EBU to wysoce elastyczny, o małej średnicy zewnętrznej kabel OT1000. Możliwe jest indywidualne oznakowanie kolorem każdego z kanałów, co przekłada się na porządek i bezproblemowe podłączenie końcówki na XLR w odpowiednie miejsce.

W sprzedaży dostępnych jest osiem różnych modeli CATLink obejmujących trzypinowe końcówki na XLR żeńskie lub męskie (AES/EBU), pięciopinowe żeńskie lub męskie (DMX) oraz hybrydowe złącza złożone z końcówek RJ45/etherCON w zestawie z dwoma żeńskimi lub męskimi złączami na XLR (CAT i AES/EBU). Tym samym seria CATLink umożliwia nam zrealizowanie wszystkich możliwych połączeń na scenie.


PRODUCENT: Klotz - www.klotz-ais.com

DYSTRYBUTOR:Audio Plus - www.audioplus.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)