Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> JBL VTX A8

JBL VTX A8 

JBL Pro zaprezentował nowy moduł liniowy VTX A8 stanowiący kompletnie nowe rozwiązanie kompatybilne z dotychczas zaprezentowanymi przedstawicielami serii VTX A.

 

JBL Pro VTX A8 to nowa generacja systemu liniowego opartego na flagowej technologii producenta - VTX A – stanowiący kompaktowe rozwiązanie dla niewielkich i średniej wielkości realizacji oraz instalacji stałych. Moduł liniowy powstał z myślą o rentalu i teatrach, a także o frontfillu oraz dogłośnieniu w większych realizacjach. Opatentowane przetworniki oraz falowód zapewniają bezkompromisową jakość i dyspersję 110° w poziomie aż do 300 Hz. A8 wyposażony został w dwa 8” woofery, cztery średniotonowe głośniki o średnicy 3,5” oraz dwa 2” drivery. Zapewniając tym samym niespotykane wrażenia na nagłaśnianym obszarze.

W VTX A8 JBL Pro zastosował opatentowany system montażu i podwieszania, co w serii VTX A, dzięki czemu realizatorzy korzystający z serii VTX bez problemu wdrożą nowy moduł. Stosowany niezależnie lub w połączeniu z VTX B18, A12 lub A12W, VTX A8 otwiera przed nami nowe możliwości oraz dostarcza szereg niezbędnych akcesoriów i narzędzi w celu optymalizacji systemu.


PRODUCENT: JBL - www.jblpro.com

DYSTRYBUTOR:ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)