Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> JBL Performance Manager ver. 2.4

JBL Performance Manager ver. 2.4 

Dostępna jest najnowsza wersja oprogramowania JBL Performance Manager 2.4, a wśród licznych uprawnień funkcjonalności i nowinek m.in. pełne wsparcie dla najnowszego systemu VTX A12, w tym presety konfiguracyjne.

 

W najnowszej wersji JBL Performance Manager ver. 2.4 znajdziecie pełne wsparcie i nowe ustawienia wstępne dla najnowszych zestawów liniowych JBL VTX A12 oraz domyślnie ustawiony AES dla przesyłu sygnałów szyną V-Drive w V-Rackach 4x3500HD (a nie HG). Preferencje wprowadzonych danych użytkownika pozostają teraz niezmienione po zmianie presetu głośnika. Dla przykładu, przy przełączaniu z presetu VTX V25-II 60 na VTX V25-II 80 ustawienia wejściowe, jak sygnał i priorytet, pozostają takie same. Wykryte urządzenia i urządzenia online są teraz prezentowane w kolejności alfanumerycznej. Wraz z aktualizacją pojawiły się również nowe opcje ustawień sieciowych. Dostępna jest nowa opcja o nazwie „zawsze zachowywać” (nie zastępować) nazwy sieciowe, co przekłada się bezpośrednio na pozostawianie nazw racków podczas procesu wykrywania i kojarzenia urządzeń. W wersji 2.4 dodano dodatkowy filtr do grupy EQ, co oznacza, że łącznie dostępnych jest dwanaście typów filtrów użytkowników. Od teraz dostępny jest nowy filtr kompensacji rozmiaru nowego grona złożonego z modułów JBL serii VTX. Nowy filtr jest dostępny w trybie kalibracji i działa w połączeniu z nowym zestawem presetów fabrycznych dla serii VTX. Pamiętajmy jednak, że funkcja ta działa tylko po aktualizacji oprogramowania pokładowego wzmacniaczy I-Tech HD do najnowszej wersji. To jednak nie wszystko, ponieważ uaktualniona aplikacja udostępnia nowe funkcje dla obiektów: funkcję wyrównywania obiektów, która pomaga w uporządkowaniu okna widoku menu, funkcję przyciągania obiektów do linii podczas zmiany ich położenia w oknie widoku menu tudzież funkcję automatycznego, równomiernego rozmieszczania obiektów w oknie widoku menu.

Po aktualizacji pojawi się nowe menu ustawień domyślnych, które umożliwia wybranie trybu domyślnego dla głośników i wzmacniaczy. Nowa funkcja analizy EQ w trybie strojenia systemu (tune system) odpowiedzialna jest za ustawienia filtrów EQ znalezionych w urządzeniach online oraz w plikach urządzeń w programie. Po wychwyceniu rozbieżności wyświetlone zostaną okno ostrzeżenia oraz opcja zsynchronizowania.

Zmianie uległ wygląd interfejsu aktualizacji oprogramowania pokładowego urządzeń. Został on dopasowany do widoku programu Performance Manager w wersji 2.0 oraz dostosowany do wyświetlaczy typu Retina i jest zgodny ze współczynnikami skalującymi Windows DPI.

Użytkownicy dotychczasowych wersji dostrzegli kilka pojawiających się błędów, które po zgłoszeniu zostały usunięte. Wprowadzono także kilka udogodnień, które ułatwią codzienne korzystanie z aplikacji. W Performance Manager 2.4 rozwiązano problem uniemożliwiający użytkownikom nawigację z trybu grupy EQ (group EQ) do trybu kalibracji gron (calibrate arrays), zwiększono rozmiar ikon mute w sekcji grouping, zaktualizowano wszystkie ikony mute do wysokiej rozdzielczości, aby pozostały ostre i czytelne nawet przy powiększeniu 100%, dodano aktualizacje kolorów powiadomień w trybie Run Show i zwiększono ogólną wydajność aplikacji.


PRODUCENT: JBL - www.jblpro.com

DYSTRYBUTOR:ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)