Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> IMG Stage Line PAB-305/SW i PAB-305/WS

IMG Stage Line PAB-305/SW i PAB-305/WSW ofercie firmy Monacor pojawiły się nowe miniaturowe głośniki, które mogą znaleźć zastosowanie w przeróżnych aplikacjach.

 

 

Są to głośniki szerokopasmowe brzmiące stosunkowo neutralnie oraz zapewniające dobrą zrozumiałość mowy oraz wysokiej jakości reprodukcję muzyki. Mogą być stosowane zarówno w stałych instalacjach jak również jako monitory bliskiego pola czy też mały system PA po dodaniu do nich subwoofera.

Dostępne są dwa kolory urządzeń: biały i czarny. Obudowy są stylowe i nie rzucające się w oczy, co pozwala na zintegrowanie ich nawet z już gotowymi architekturami systemów.

Impedancja głośnika wynosi 8 Ω, znajduje się on w obudowie typu bass-reflex. Średnica membrany przetwornika wynosi 13 cm (5”). Mamy tutaj także wbudowany filtr górnoprzepustowy od 140 Hz. Wysokiej jakości obudowa wykonana jest z płyt MDF i posiada metalową maskownicę. Z racji bardzo elastycznych możliwości zastosowań głośnik posiada cztery punkty montażowe M8, dwa M6 oraz dwa złącza SpeakON.


PRODUCENT: Monacor International - www.monacor.com

DYSTRYBUTOR:Monacor Polska - www.monacor.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)