Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> HK Audio Lucas 602

HK Audio Lucas 602Od systemów PA wymagamy coraz więcej – już nie wystarczy, że cechuje się on zadowalającym przetwarzaniem. Dzisiaj wymagane są także wszechstronność, odporność na niekorzystne warunki i innowacyjność.

 

Lucas Nano 602 jest przenośnym rozwiązaniem dla muzyków i DJ-ów, którzy preferują własny, stereofoniczny, zewnętrzny mikser na końcu toru audio. Aktywny system PA został zoptymalizowany do pracy w konfiguracji 2.1, a także do wspólnego nagłaśniania imprez okolicznościowych wspólnie z innymi przedstawicielami serii 600. Ważący zaledwie 16 kg system oferuje szereg technologii, dzięki którym seria doceniona została przez profesjonalistów, jak wielokomorowy falowód MultiCell Transformer zwiększający maksymalny SPL, równocześnie niwelujący zniekształcenia i poprawiający dyspersję.

 

 

System pracuje w paśmie 43 Hz – 20 kHz, jego maksymalny poziom ciśnienia akustycznego to 130 dB, a moc równa się 430 W. Najnowszy system PA może również pracować w trybie mono, co zwiększa wszechstronność jego zastosowań – od niewielkich eventów dla kilku osób po nagłaśnianie większej powierzchni, na której znajduje się nawet dwieście osób.


PRODUCENT: HK Audio - www.hkaudio.com

DYSTRYBUTOR:Amtec - www.amtec.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)