Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> EAW Radius RSX12M

EAW Radius RSX12M 

Eastern Acoustic Works wprowadziło na rynek nowy monitor sceniczny rozszerzający ofertę zestawów głośnikowych z serii Radius, która na rynku pojawiła się w połowie 2016 roku.

 

RSX12M wyposażony został w końcówkę mocy pracującą w klasie D, działającą w trybie biamp  o mocy 500 W, wyposażoną w autorskie technologie producenta Focusing and DynO dla najlepszej z możliwych odpowiedzi impulsowej przy każdym poziomie głośności. Monitor zawiera dwunastocalowy głośnik niskotonowy z dwuipółcalową cewką oraz jednocalowy driver z cewką o średnicy 1,77 cala. Głośniki ułożone zostały w konfiguracji koaksjalnej, dzięki czemu charakteryzuje się on pokryciem wynoszącym 105 × 105°. Opóźnienie systemu monitorowego opartego na prezentowanym modelu cechuje się niewiarygodnie niską latencją – wynosi ona zaledwie 2,6 ms, co czyni nowy monitor idealnym rozwiązaniem do monitorowania wokalu na scenie przez artystów.

Charakterystyka częstotliwościowa RSX12M mieści się w zakresie od 55 Hz do 18 kHz, a szczytowy SPL to 128 dB. Monitor oferuje zarówno analogowe, jak i cyfrowe wejście Dante na XLR, a także wejście loop-thru, również zrealizowane na złączu XLR.

Wraz z premierą Radius RSX12M producent uaktualnił darmową aplikację EAWMosaic, w której pojawiły się opcje konfiguracji nowego monitora scenicznego z poziomu tabletu iPad.


PRODUCENT: EAW - www.eaw.com

DYSTRYBUTOR:Music Info - www.musicinfo.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)