Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Dynacord seria L i C

Dynacord seria L i C 

Dynacord w trakcie Infocomm 2017 zaprezentował dwie nowe serie końcówek mocy. Jedną przeznaczoną do pracy na scenie, drugą zaś dla instalacji stałych.

 

Zarówno seria L, jak i seria C zostały zaprojektowane, aby dostarczyć najlepsze osiągi w swojej klasie. Oferują oprogramowanie zarządzające, dzięki któremu konfiguracja jest prosta i intuicyjna, nawet gdy nasza realizacja oparta jest na wielu wzmacniaczach. W każdej z serii znajdziemy cztery różne modele. W zależności od naszych potrzeb moc wyjściowa mieści się od 1300 W do 3600 W przy obciążeniu 2 Ω.

 

 

Seria L przeznaczona jest na scenę i wszelkich aplikacji w trakcie pracy z dźwiękiem na żywo. To idealne rozwiązanie dla firm rentalowych, muzyków poszukujących niezawodnych końcówek mocy, potrzebnych do nagłośnienia spotkań sportowych klubów czy eventów.

 

 

Z kolei seria C jest przeznaczona do instalacji stałych, w których końcówki mocy odpowiedzialne są za napędzenie głośników odtwarzających muzykę tła, jak również za muzykę wykonywaną na żywo w miejscach kultu, barach bądź centrach artystycznych. Końcówki z prezentowanej serii mają możliwość zasilenia głośników z linii 70/100 V, a także złącza na Euroblock, dzięki którym możemy nimi sterować zdalnie (GPIO), zastosować wygodne okablowanie, a także zdalnie włączać i wyłączać jednostki.

 

 

Podobnie jak inne wzmacniacze producenta, tak i te zostały wykonane z najwyższej klasy podzespołów, które zapewnią wiele lat bezawaryjnej pracy. Pokładowy procesor DSP oddaje nam do dyspozycji korektor parametryczny, graficzny, krosownicę, ogranicznik oraz opóźnienie sygnału na danym kanale. Kanały możemy grupować i zastosować na nich niezależną korekcję i opóźnienie.

 


PRODUCENT: Dynacord - www.dynacord.com

DYSTRYBUTOR:Tommex - www.tommex.pl Audio Plus - www.audioplus.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)