Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> DiGiCo SD7 Quantum 7

DiGiCo SD7 Quantum 7 

DiGiCo zaprezentował możliwości nowego silnika Quantum 7 wbudowanego w konsoletę SD7. Efektem jest nie tylko zwiększenie liczby obsługiwanych kanałów, lecz również dodanie wielu nowych możliwości. 

 

DiGiCo Quantum 7 został oparty na siódmej generacji procesora FPGA (Field Programmable Gate Array). Układ zwiększył możliwości konsolety SD-7 na tyle, że możemy mówić wręcz o jej nowej odsłonie. Od teraz może ona przetwarzać nawet sześćset kanałów w jakości 96 kHz. Wewnętrzne tory sygnałowe mogą zostać połączone ze światem zewnętrznym, wykorzystując w tym celu nawet trzy tysiące potencjalnych wejść i wyjść. Nowy silnik oferuje osiem złączy MADI i dwa sloty DMI (DiGiCo Multi-Channel Interface) dla AoIP i innych opcji połączeń dostępnych na przypisanych kartach rozszerzeń, które w połączeniu z podwójnymi, redundantnymi interfejsami Optocore wynoszą poziom kreatywności na wyżyny, równocześnie pozwalając inżynierom dowolnie dostosować swoje środowisko pracy.

 


Quantum 7 oferuje także dwie nowe funkcje - Nodal Processing oraz True Solo. Pierwsza z nich pozwala zastosować pełną obróbkę sygnału w dowolnym punkcie w sekcji aux konsoli, umożliwiając wysyłanie sygnału z niezależnym i dodatkowym przetwarzaniem na każdej wysyłce - z jednego lub wielu kanałów. Druga funkcja, ściśle połączona z Nodal Processing, gwarantuje inżynierowi zaawansowane monitorowanie, pozwalając mu stworzyć replikę niemal każdej sekcji konsoli i zadecydować o tym, jak źródło będzie przetwarzane i odsłuchiwane. Narzędzie to pozwoli zaoszczędzić czas w trakcie zarządzania kanałami i szynami skierowanymi do potencjalnych muzyków na scenie.

 


PRODUCENT: DiGiCo - www.digico.pl

DYSTRYBUTOR:Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)