Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> DAD LIVEPACK1500D

DAD LIVEPACK1500D 

Włoska marka DAD należąca do Music&Light zaprezentowała prosty w konfiguracji system PA adresowany do mobilnych DJ-ów i firm zajmujących się nagłaśnianiem imprez w plenerze.

 

DAD LIVEPACK1500D to aktywny system trójdrożny, składający się z subwoofera ze wzmacniaczem pracującym w biampie w klasie D o mocy 1000 W + 2 × 250 W i maksymalnym poziomie ciśnienia akustycznego wynoszącym 130 dB. Kolumna niskotonowa bazuje na piętnastocalowym wooferze pracującym w zakresie 40–200 Hz i  wbudowanym  mikserze z dwoma gniazdami mikrofonowymi, dwoma gniazdami zbalansowanymi i dwoma gniazdami niezbalansowanymi. Wyjście wyposażone zostało w filtr górnoprzepustowy 22 Hz, 80 Hz, 125 Hz.

 

 

Kolumny pasywne należące do zestawu oparte są na ośmiocalowych głośnikach i jednocalowym driverze, mają moc 150 W każda, a ich zakres częstotliwości wynosi 80/125–20 000 Hz (±3 dB), co w połączeniu z subwooferem daje nam system grający w bardzo szerokim paśmie. Producent oferuje także dwie możliwości montażu całego zestawu, co poszerza jego funkcjonalność.


PRODUCENT: DAD - www.musiclights.it

DYSTRYBUTOR:Show Design - www.showdesign.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)