Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Clair Brothers 1.5AM+

Clair Brothers 1.5AM+



 

W ofercie Clair Brothers znajdziemy wiele interesujących rozwiązań nagłośnieniowych. Ostatnimi czasy oferta producenta rozszerzona została o nowy nowy koaksjalny monitor sceniczny.

 

Aktywny monitor 1.5AM+ zawiera pokładowy procesor DSP, który udostępnia nam korektor, limiter, ustala punkt podziału oraz umożliwia skorzystanie z predefiniowanych presetów konfiguracyjnych. Jednym z nich jest tryb pracy 12 AM Emulation Mode, w którym to 1,5 AM+ upodobnia się pod względem odpowiedzi fazowej i charakterystyki częstotliwościowej do  pasywnego modelu 12AM, aby móc wspólnie pracować na scenie. Dwa dodatkowe presety stworzone zostały w celu optymalizacji dołu pasma na scenie, tak aby monitor mógł współpracować z innymi dwudrożnymi odsłuchami lub subwooferami.

 

 

1.5AM+ zawiera końcówkę mocy stworzoną przez markę Powersoft, która pozwala nie tylko zasilić głośniki w obudowie, lecz również pasywną wersję monitora dzięki wyjściu slave. Prezentowany monitor sceniczny gra w paśmie 50 Hz – 20 kHz przy spadku –10 dB na jego krańcach (60 Hz – 18 kHz przy spadku –2 dB). Głośniki (piętnastocalowy głośnik niskotonowy – 8 Ohm, i czterocalowy driver – 16 Ohm) zasilane są dwukanałowym wzmacniaczem o mocy 1600 W, który zapewnia im 3200 W mocy w szczycie dla LF i 260 W dla HF. Propagacja w zakresie HF wynosi 40° H × 60° V z możliwością obracania o 90°.

Niskoprofilowa obudowa wykonana ze sklejki bałtyckiej wzbogacona została o odpowiednie drewniane filtry akustyczne, zapewniające optymalizację odpowiedzi fazowej w punkcie podziału cyfrowej zwrotnicy. Producent, znając realia tras koncertowych, obudowę wykończył trwałymi materiałami odpornymi na otarcia, jak również na zamówienie dostarcza monitory w skrzyniach z wymaganymi kablami.


PRODUCENT: Clair Brothers - www.claircompanies.com

DYSTRYBUTOR:Lauda Audio - www.lauda-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA



PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)