Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Bose F1 Flexible Array

Bose F1 Flexible Array 

15 lipca 2015 na rynku pojawi się przenośny system PA firmy Bose, w którym będziemy mogli regulować kąt dyspersji pionowej.

 

Prezentowany system PA firmy Bose składa się z kolumny głośnikowej i subwoofera. F1 812 Flexible Array Loudspeaker oferuje możliwość regulowania kąta dyspersji pionowej, co pozwoli nam dostosować pokrycie niezależnie od ustawienia głośników względem wykonawcy i publiczności. W tym celu producent zastosował osiem głośników średnio-wysokotonowych o średnicy 2,25'', które zostały umieszczone w specjalnej odgrodzie głośnikowej. Można dzięki temu szybko ustawić cztery pionowe kąty dyspersji pionowej. W zależności od ustawień pokładowy procesor DSP zastosuje korekcję, dzięki której dźwięk na docelowym obszarze będzie brzmiał najlepiej, jak to będzie możliwe. Kąt dyspersji poziomej, w przeciwieństwie do pionowej, jest stały i wynosi 100°. F1 812 jest nam w stanie również zapewnić efektywny dół pasma, a wszystko to za sprawą dwunastocalowego głośnika niskotonowego. Z tyłu obudowy znajdziemy szereg wejść i wyjść, dwukanałowy mikser oraz korektor umożliwiający skonfigurowanie głośnika do samodzielnej pracy lub z subwooferem.

 

W przypadku, gdy dół pasma okaże się niewystarczający, można zastosować subwoofer wchodzący w skład nowego systemu PA. F1 Subwoofer oferuje nam dwa dziesięciocalowe głośniki niskotonowe oraz specjalnie zaprojektowaną obudowę, aby montaż kolumny 812 zajął nam kilka sekund. Do tego na wyjściu możemy opcjonalnie zastosować filtr górnoprzepustowy. Z tyłu obudowy znajdziemy wejścia (dwa combo jack/XLR) i wyjścia (dwa XLR), przełącznik odwrócenia polaryzacji i diody informujące o przesterowaniu lub załączeniu ogranicznika.

 

Kolumna głośnikowa i subwoofer mogą zostać zakupione oddzielnie, lecz zaprojektowane zostały tak, aby stanowiły całość. W obudowie subwoofera znajdziemy ramę, na której możemy zamontować kolumnę. Wzdłuż zintegrowanego stojaka możemy puścić kable, by były niewidoczne. Kolumnę głośnikową można też postawić na zwykłym stojaku, jeśli zamierzamy używać jej samodzielnie.

 


PRODUCENT: Bose - www.pro.bose.com

DYSTRYBUTOR:Bose Polska - www.bose.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)