Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> American Audio ELS GO 8BT i GO 15BT

American Audio ELS GO 8BT i GO 15BTNa półki sklepowe trafił system PA wyposażony w odbiornik Bluetooth od American Audio.

 

ELS GO 8BT zawiera ośmiocalowy głośnik niskotonowy i jednocalową kopułkę, wbudowany odbiornik Bluetooth, czytnik kart SD oraz port USB, do którego możemy podłączyć pendrive’a z muzyką. Prezentowany system PA może być zasilany z baterii; przygotowano go z myślą o DJ-ach oraz firmach zajmujących się wypożyczaniem sprzętu nagłośnieniowego. Urządzenie cechuje się niskim poborem prądu i mocą wystarczającą do nagłośnienia małych i średnich pomieszczeń.

Z tyłu obudowy znajdziemy wejście mikrofonowe (kanał pierwszy) combo jack/XLR, wejście jack TS (kanał drugi), wejście zrealizowane na RCA/jack 1/8'' (kanał trzeci) oraz wyjście jack TS do parowania dwóch kolumn. W prezentowanym systemie PA znajdziemy także pogłos, dwuzakresową korekcję, trzykanałowy mikser i ekran LCD do przeglądania biblioteki utworów zapisanych na karcie SD lub w pamięci przenośnej.

 

Na rynku dostępny jest również model wyposażony w piętnastocalowy głośnik niskotonowy i jednocalową kopułkę, który oznaczony został symbolem ELS GO 15BT. W przeciwieństwie do mniejszego modelu, nie znajdziemy w nim wejścia jack 1/8'' na kanale trzecim, ale za to mamy trzyzakresową korekcję oraz dwa niezależne wzmacniacze zasilające głośniki. Reszta parametrów jest identyczna jak w GO 8BT.


PRODUCENT: American Audio - www.americandj.eu

DYSTRYBUTOR:ADJ Group Polska - www.americandj.eu/pl/

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)