Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Allen & Heath superMADI i AES3 I/O

Allen & Heath superMADI i AES3 I/O 

W naszej codziennej pracy często wymagamy różnych wejść i wyjść oraz krosowania cyfrowych sygnałów. Wie o tym dobrze brytyjski producent Allen & Heath. Dowodem na to są nowe karty rozszerzeń dla jego konsolet.

 

 

Karta rozszerzeń superMADI zaprojektowana została, aby możliwym stała się integracja konsolet dLive z szeroką gamą urządzeń używanych na scenie. Na jej pokładzie znajdziemy osiem złączy BNC oraz cztery sloty SFB dla odbiorników i nadajników komunikujących się przez światłowód. Zarówno złącza optyczne jak i koaksjalne oferują sto dwadzieścia osiem wejść i wyjść pracujących z jakością 96 kHz (Smux lub HighSpeed). Nowa karta umożliwi również inżynierom do połączenia dowolnej konsolety kompatybilnej z MADI, w tym zaawansowanego rozdzielenia sygnału, dla przykładu pomiędzy stanowiskiem FOH a monitorami.

Wraz z premierą superMADI, Allen&Heath zaprezentował cztery nowe kart AES oddające nam w zależności od modelu: dwa wejścia i osiem wyjść, cztery wejścia i sześć wyjść, bądź sześć wejść i cztery wyjścia, tudzież dziesięć dodatkowych wyjść w naszym systemie. Karty powstały, aby ułatwić nam cyfrowe przesyłanie sygnału do systemów PA, monitorów, kontrolerów odsłuchu, bądź krosowania materiału audio między konsoletami. Wyjścia jak i wejścia pracują z różnym próbkowaniem. Do wyboru mamy dla wyjść: 96, 88,2, 48 i 44,1 kHz. Natomiast do konsolety wprowadzimy sygnał o próbkowaniu rozpoczynającym się od 32 kHz na 192 kHz kończąc.

Karty AES3 jak superMADI możemy wpiąć w wolny slot w dowolnej konsolecie z serii dLive S Class, dLive C Class Surface lub MixRack.


PRODUCENT: Allen & Heath - www.allen-heath.com

DYSTRYBUTOR:Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)