Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Allen & Heath DX168

Allen & Heath DX168



 

Podczas pracy na scenie przytrafia się czasem potrzeba zwiększenia liczby wejść i wyjść bez zmiany konsolety. Jeśli korzystacie z systemu dLive, to pojawiło się warte uwagi rozwiązanie rozszerzające ów system.

 

DX168 ma szesnaście wejść mikrofonowych XLR i osiem wyjść liniowych XLR. Komunikuje się z systemem dLive przez protokół Allen & Heath DX w 96 kHz  za pośrednictwem kabla CAT5e, co pozwala połączyć jednostkę z systemem dLive na długości nawet 100 m. W trybie redundantnym – jak sama nazwa wskazuje – można tworzyć podwójne połączenia kablowe do systemu dLive S, a także pojedyncze nieredundantne połączenia do systemów S Class i C Class. Alternatywą jest tryb szeregowy (będzie dostępny wraz z firmware w wersji 1.60), w którym do dowolnego systemu dLive C lub S można podpiąć do sześciu jednostek DX168, uzyskując w ten sposób dodatkowych dziewięćdziesiąt sześć wejść i czterdzieści osiem wyjść.

 

 

DX168 ma kompaktowe wymiary, gumowe zabezpieczenia przed obiciami i rączkę do przenoszenia i wygodnego kładzenia na podłodze. Opcjonalny zestaw do montażu w racku umożliwia zainstalowanie jednostki w standardowej obudowie 19 cali.

 

 

„DX168 sprawia, że dodanie dodatkowych wejść i wyjść do systemu dLive jest naprawdę łatwe i można to zrobić w miejscu, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Solidna konstrukcja umożliwia intensywne użytkowanie, a jednocześnie DX168 jest lekki i bardzo mobilny, a do tego może być zamontowany w racku – tak więc jest w pełni elastyczny” – powiedział manager produktów live sound Allen & Heath, Ben Morgan.


PRODUCENT: Allen & Heath - www.allen-heath.com

DYSTRYBUTOR:Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA



PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)