Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> AVID Venue S6L 16C

AVID Venue S6L 16C 

Znana i doceniana linia światowej klasy systemów modułowych S6L doczekała się kompaktowego przedstawiciela, który osiągami i możliwościami nie odstaje od „większych” braci. „Control surface” 16C zaprojektowany został z myślą o ograniczonych miejscowo obiektach i wydarzeniach, gdzie nierzadko wysokie wymagania techniczne i technologiczne były wypierane przez brak miejsca.

 

Wraz z premierą 16C, AVID zaprezentował nowy soft do linii VENUE w wersji 6.1. Zasadniczą zmianą jaką wprowadza, jest zaimplementowanie funkcji szybkiego wyboru opcji, widoków i parametrów, czyli tzw. „quickaccess”. Najnowsza aktualizacja usprawnia ponadto działanie kontroli miksów monitorowych z poziomu aplikacji On-Stage (IOS) oraz wprowadza całkowicie nową aplikacjęVenueFunction Pad. Posiada ona 128 programowalnych przycisków, odnoszących się bezpośrednio do wybranych przez użytkownika poleceń czy funkcji. Zdecydowanie rozszerza to możliwości nie tylko projektantów i inżynierów dźwięku, ale też techników, czy samych artystów w trasach koncertowych.

 

Opisywana konsoleta sprawdzi się idealnie w klubach czy teatrach, ale też podczas wszystkich wydarzeń kulturalnych, pozostając bardziej kompaktową opcją. Połączenie małej powierzchni i wagi modelu 16C z możliwościami fizycznymi i softowymi modularnego systemu S6L wraz z nowymi i odświeżonymi aplikacjami mobilnymi czyni ofertę marki AVID jeszcze bardziej wszechstronną, poszerzając w ten sposób grono potencjalnych odbiorców o mniejsze firmy i placówki.


PRODUCENT: Avid - www.avid.com

DYSTRYBUTOR:Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl Music Info - www.musicinfo.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)