Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> ASL Enchorus

ASL Enchorus 

Znamy sytuacje, w których podczas koncertów jesteśmy zmuszeni do podłączenia wielu urządzeń analogowych i cyfrowych jednocześnie. Do tego wszystko musi być zsynchronizowane. Często taka realizacja spędza nam sen z powiek, ale gdy mamy pod ręką nowe moduły od ASL, możemy działać spokojnie.

 

Enchorus to bazujące na Dante rozwiązanie przeznaczone na scenę. Na serię składają się cztery moduły, które oferują najwyższą jakość przetwarzania i gwarantują synchronizację wielu przetworników. Dzięki prezentowanej serii otrzymujemy cyfrowe i analogowe wejścia oraz wyjścia, które możemy wykorzystać w trakcie nagłaśniania koncertów. Wszechstronność połączeń jaką otrzymujemy, pozwoli nam na podłączenie do jednej sieci AV m.in. końcówek mocy, analogowych i cyfrowych, efektów czy odsłuchów bądź mikrofonów. Każdy z modułów wyposażony został w dwa porty Ethernet, mikser (16×16) i czteropasmowy korektor na każdym wejściu i wyjściu. W sprzedaży znajdziemy również akcesoria ułatwiające montaż modułów w jednej skrzyni rack, czyniąc tym samym transport łatwiejszym i bezpieczniejszym.

Na rynku dostępne mamy dwa modele z cyfrowymi złączami (EN-1101 i EN-1102) oraz dwa analogowe (EN-1201 i EN-1202). Moduły nie sprawią nam niespodzianek w trakcie konfiguracji, głównie za sprawą przypisanego, bazującego na przeglądarce WWW oprogramowania.


PRODUCENT: ASL - www.asl-inter.com

DYSTRYBUTOR:Music Info - www.musicinfo.pl

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)