PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)

W  NUMERZE (12/2018)

archiwum
kolejny
poprzedni

Okres jesienno-zimowy sprzyja organizacji wszelkiego rodzaju warsztatów, szkoleń i prezentacji. Wydarzenia tego typu są doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy oraz stwarzają możliwość zapoznania się z nowymi produktami, a także wymiany doświadczeń z kolegami z branży. W Internecie można co prawda znaleźć wiele publikacji dotyczących interesujących nas zagadnień, ale nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z doświadczonymi specjalistami, których przy takiej sposobności możemy zapytać o wszelkie nurtujące nas zagadnienia. Często na takich wydarzeniach goszczą światowej klasy profesjonaliści, którzy chętnie opowiadają o swojej pracy i dzielą się zdobytą wiedzą podpartą wieloletnią praktyką. Tak właśnie było w legendarnym londyńskim klubie Troxy, gdzie mieliśmy przyjemność gościć na warsztatach Harman Audio Mixing Masterclass.

Redaktor Naczelny
Marcin Ziniak

Testy w numerze (12/2018)

Martin MAC Encore Wash CLD

To była tylko kwestia czasu, kiedy po sukcesach Mac Performance ENCORE pojawią się też inne oprawy z tej serii. W numerze kwietniowym MiT miałem przyjemność zaprezentować właśnie wspomnianą głowicę i pamiętam, że było to jedno z najlepszych moich osobistych odkryć tego roku.

Soundcraft Vi1000

Jeśli ktoś zainteresowany jest stabilnie rozwijaną marką, która jest w niemal każdym rider’ze; jeśli ilość zajmowanego miejsca jest dla niego kluczowa, bo zajmuje się np. realizacją eventów, gdzie anego miejsca jest dla niego kluczowa, bo zajmuje się np. realizacją eventów, gdzie każdy zaoszczędzony centymetr jest na wagę złota; jeśli wreszcie planuje zakup, który będzie dzięki kartom rozszerzeń nadal aktualny po upływie paru lat – wtedy koniecznie powinien przemyśleć zakup testowanej konsolety.

LIGHT GO! Led Bar Pro 12 × 8 W

Light Go, jako marka popularnego polskiego dystrybutora, czyli firmy Show System, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W ofercie znajdziemy i owszem wiele głowic ruchomych, naświetlaczy i PAR-ów ledowych (wykonanych również w oparciu o źródła światła COB), ale pewnego rodzaju nowością jest grupa LED i pixel BAR-ów.

dBTechnologies Opera Unica 15

dBTechnologies po raz kolejny pozytywnie zaskakuje. Tym razem jednak w segmencie popularnych relatywnie niedrogich produktów powszechnego zastosowania. Zestaw głośnikowy Unica z tak szerokimi możliwościami i genialnym DSP w tym przedziale cenowym ma szansę stać się liderem w tej klasie produktów. Duża moc, bardzo dobre brzmienie oraz wszystkie dodatki, niekoniecznie oczywiste, w tej półce gwarantują szeroką gamę zastosowań przy różnorakich realizacjach.