PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)

W  NUMERZE (8/2018)

archiwum
kolejny
poprzedni

The Rolling Stones to jeden z nielicznych zespół w pełni zasługujących na status prawdziwej legendy i ikony rocka, która wychowała kilka pokoleń fanów. To właśnie Stonesi wnieśli znaczący wkład w rozwój rock’n’rolla i sprawili, że gatunek ten stał się tak niezwykle popularny na całym globie. Na początku lipca angielska grupa po raz czwarty zawitała do Polski i wystąpiła na PGE Narodowym w Warszawie. Był to jednocześnie ostatni koncert w ramach europejskiej trasy „No Filter Tour”. Jej twórcom udało się znakomicie połączyć sprawdzone rozwiązania z przeszłości z najnowszą technologią, by razem stworzyły piorunujące i niezapomniane show.
Podobne podejście do pracy prezentuje „BIG” Mick Hughes, realizator zespołu Metallica, który towarzyszy grupie od ponad trzydziestu lat. Specjalnie dla naszego magazynu „BIG” Mick zgodził się opowiedzieć o sposobie pracy, swoich ulubionych rozwiązaniach oraz sprzęcie wykorzystanym na trasie WorldWired Tour.

Redaktor Naczelny
Marcin Ziniak

Testy w numerze (8/2018)

Mackie MDB

Seria MDB od Mackie w swojej cenie oferuje bardzo wysoką funkcjonalność, pozwala przetworzyć i dostarczyć sygnał wysokiej jakości, a obudowa wydaje się być na tyle pancerna, że z powodzeniem posłuży w trudnych warunkach wiele lat.

LIGHT GO! IP WASHER 5 PRO

Z dużą ciekawością przyglądam się rozwojowi opraw z klasą IP 65. Rozkwit technologii LED spowodował bardzo duży i dynamiczny rozwój rynku urządzeń, które można używać zarówno w przestrzeniach zamkniętych, jak i na otwartym terenie. W przypadku oprawy, którą zamierzam wam przedstawić, można powiedzieć o sporej uniwersalności, dobrym wyposażeniu i solidnym wykonaniu, ale nie będę wyprzedzał faktów.

CityTheatrical DMXcat

DMXcat to niewielkie urządzenie o długości 9 cm, które ma wszelkie szanse, by zawojować świat oświetleniowców. Nie sprawia kłopotu podczas transportu, gdyż bez problemu mieści się w kieszeni, możemy je także przypiąć do paska. Dotkliwy za to będzie jego brak. DMXcat szybko uzależnia i przyzwyczaja do wygody przy ustawianiu świateł.

Audac SMQ350 + ANI44

AUDAC jest firmą specjalizującą się w wytwarzaniu urządzeń elektroakustycznych, dosyć dobrze znanych na rynku instalacyjnym, ale nie tylko. Działalność rozpoczęła stosunkowo niedawno, bo w 1992 roku, a jej siedziba, a także dział badawczo-rozwojowy, mieszczą się w średniej wielkości mieście Hasselt w środkowej Belgii.