PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)

W  NUMERZE (7/2018)

archiwum
kolejny
poprzedni

LENNY KRAVITZ: Raise Vibration Tour

 

Lenny Kravitz to artysta z krwi i kości. Perfekcjonista, który w swojej pracy nie uznaje kompromisów – dotyczy to zarówno występów na żywo, jak i pracy studyjnej. Sprzęt, którego używa, musi spełniać określone kryteria, dzięki którym muzyk będzie w stanie realizować swoją wizję artystyczną. Jednym ze znaków rozpoznawczych tras koncertowych Lenny’ego Kravitza jest nagłośnienie JBL – marki, z którą związany jest od wielu lat. Podobnie jak na swoich albumach, tak i na koncertach stosuje wiele nieszablonowych i interesujących rozwiązań. Nie tylko w sferze dźwięku, ale również światła. Mogliśmy się o tym przekonać 8 czerwca podczas występu artysty w Krakowie w ramach europejskiej części trasy koncertowej „Raise Vibration Tour”, promującej najnowszy i zarazem jedenasty album Kravitza, który ukaże się jesienią tego roku.

Redaktor Naczelny
Marcin Ziniak

Testy w numerze (7/2018)

Chauvet Pro Maverick MK3 Wash

Kolejny raz sięgamy po urządzenie marki Chauvet. Dzięki uprzejmości firmy LTT (polskiego dystrybutora) otrzymaliśmy tę oprawę do testów dość szybko – jak tylko pojawiła się na rynku. W redakcji model MK3 spędził kilka tygodni. To jeden z najdłużej przeprowadzanych testów, które miałem przyjemność wykonać.

ADAM Professional Audio S3H

Zagadnienie monitorów studyjnych to bardzo ciekawy, a zarazem delikatny temat. Produkty pod tym szyldem występują praktycznie w każdym rozmiarze i cenie, a użytkownicy – celowo używam takiej nomenklatury – znajdują dla nich zastosowania. Odsłuchy możemy zastać w roli przewidzianej przez producentów, czyli do kontroli produkowanego materiału dźwiękowego, ich wersje budżetowe służą czasami do nasłuchu z innego pomieszczenia, z kolei droższe pojawiają się u pasjonatów Hi-Fi.

Audio-Technica AE2300

Cena nowego produktu Audio Technika nie powoduje wzmożonego tempa pracy serca. Jest oczywiście sporo wyższa niż konkurencyjne mikrofony dynamiczne z kapsułą kardioidalną, jednak różnicę cenową rekompensuje bardziej naturalny, bo po prostu otwarty dźwięk.

Shure GLXD Advanced

GLX-D jest rekomendowany przez producenta jako system bezprzewodowy przeznaczony do małych i średnich przestrzeni, takich jak sale wykładowe, konferencyjne oraz kościoły, a także jako osobisty system bezprzewodowy dla muzyków. Połączenie atrakcyjnej ceny oraz technologii opartej o pasmo radiowe 2,4 GHz wydaje się być bardzo trafioną propozycją w tej przestrzeni rynkowej.

DAD ARKPLUS3

Marka Dynamic Audio Device od pewnego czasu dostępna jest już na naszym rodzimym rynku. Jej produkty zyskują na popularności dzięki wysokiej jakości wykonania, eleganckiemu i nowoczesnemu designowi, a przede wszystkim dobremu brzmieniu.